تبلیغات بنری
آمار جدید ابتلایان به کرونا در ایران در تاریخ پنجشبه 6 شهریور 99 و جدیدترین آمار مبتلا شدگان به کرونا ویروس و همچنین بروز ترین امار مبتلایان کرونا و امار جدید تعداد مبتلایان کرونا در ایران را میخوانید       آخرین آمار رسمی ابتلا به کرونا در ایران چهارشنبه 5 شهریور 1399. ۲۶ استان همچنان در وضعیت قرمز و هشدار. سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران، اظهار کرد:  از دیروز تا امروز ( چهارشنبه، ۵ شهریور ) بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی،…
آخرین آمار ابتلا به کرونا در ایران پنجشنبه 6 شهریور 99

آمار جدید ابتلایان به کرونا در ایران در تاریخ پنجشبه 6 شهریور 99 و جدیدترین آمار مبتلا شدگان به کرونا ویروس و همچنین بروز ترین امار مبتلایان کرونا و امار جدید تعداد مبتلایان کرونا در ایران را میخوانید

 

 

 

آخرین آمار رسمی ابتلا به کرونا در ایران چهارشنبه 5 شهریور 1399. ۲۶ استان همچنان در وضعیت قرمز و هشدار.
 
سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران، اظهار کرد:  از دیروز تا امروز ( چهارشنبه، ۵ شهریور ) بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، دو هزار و ۲۴۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۱۲۱ نفر از آن‌ها بستری شدند.

او ادامه داد: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۳۶۵ هزار و ۶۰۶ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری به ۲۱ هزار و ۲۰ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت افزود: خوشبختانه تا کنون ۳۱۴ هزار و ۸۷۰ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.  ۳۸۳۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

لاری گفت: تا کنون سه میلیون و ۱۱۳ هزار و ۸۰۶ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

او تصریح کرد: بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.

سخنگوی وزارت بهداشت بیان کرد: همچنین استان‌های آذربایجان غربی، البرز، فارس، لرستان، هرمزگان، اردبیل، بوشهر، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی، مرکزی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، گلستان و خوزستان در وضعیت هشدار قرار دارند.

 

 

آخرین آمار رسمی ابتلا به کرونا در ایران پنجشنبه 6 شهریور 1399

ساعاتی دیگر خبر آمار منتشر میشود ...