تبلیغات بنری
مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی با اشاره به بستری دکتر ظفرقندی در یکی از بیمارستان‌‌های تهران، گفت: حال عمومی دکتر ظفرقندی مساعد و علائم وی تحت کنترل است و مشکل ویژه‌‌ای ندارد.    حسین کرمانپور مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی با اشاره به این که آقای ظفرقندی با وجود داشتن علائم اصرار به قرنطینه در منزل داشت گفت: دکتر ظفرقندی از چند روز قبل با علائم تب، لرز و ضعف و بی حالی و با شک به کرونا خود را در منزل قرنطینه کرد و با انجام سی تی اسکن، ابتلای وی به کرونا…
آخرین خبر از وضعیت سلامتی دکتر ظفرقندی رئیس سازمان نظام پزشکی پس از ابتلا به کرونا

مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی با اشاره به بستری دکتر ظفرقندی در یکی از بیمارستان‌‌های تهران، گفت: حال عمومی دکتر ظفرقندی مساعد و علائم وی تحت کنترل است و مشکل ویژه‌‌ای ندارد.

 

 حسین کرمانپور مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی با اشاره به این که آقای ظفرقندی با وجود داشتن علائم اصرار به قرنطینه در منزل داشت گفت: دکتر ظفرقندی از چند روز قبل با علائم تب، لرز و ضعف و بی حالی و با شک به کرونا خود را در منزل قرنطینه کرد و با انجام سی تی اسکن، ابتلای وی به کرونا تأیید شد.

وی افزود: رئیس سازمان نظام پزشکی در برابر بستری شدن مقاوم بود اما با توجه به ریسک فاکتورهای سن و این‌‌که در دوران جنگ تحمیلی شیمیایی شده است به اصرار همکاران و دوستان روز گذشته در بیمارستان بستری شد و تحت مراقبت قرار گرفت.

کرمانپور خاطرنشان کرد: حال عمومی دکتر ظفرقندی مساعد و علائم وی تحت کنترل است و مشکل ویژه‌‌ای ندارد.