تبلیغات بنری
آخرین خبر از سلامتی میشائیل شوماخر راننده نامدار فرمول یک. یک پزشک سوییسی درباره آخرین وضعیت شوماخر اسطوره فرمول یک صحبت کرد. حرفهایی که دل هواداران شوماخر را به درد می آورد.   به گزارش واضح نیوز ; وضعیت سلامتی میشائیل شوماخر یکی از ابهام‌های بزرگ جهان ورزش است. پس از این که راننده آلمانی در سال ۲۰۱۳ در حین اسکی دچار حادثه شد، گمانه زنی‌ها و شایعات در این مدت وجود داشته است که صحبت‌های جراح مغز و اعصاب سوییسی آخرینشان است.   اریش ریدرر در این رابطه اظهار کرد: او در وضعیت…
آخرین خبر از وضعیت سلامتی میشائیل شوماخر راننده نامدار فرمول یک + عکس

آخرین خبر از سلامتی میشائیل شوماخر راننده نامدار فرمول یک. یک پزشک سوییسی درباره آخرین وضعیت شوماخر اسطوره فرمول یک صحبت کرد. حرفهایی که دل هواداران شوماخر را به درد می آورد.

 

به گزارش واضح نیوز ; وضعیت سلامتی میشائیل شوماخر یکی از ابهام‌های بزرگ جهان ورزش است. پس از این که راننده آلمانی در سال ۲۰۱۳ در حین اسکی دچار حادثه شد، گمانه زنی‌ها و شایعات در این مدت وجود داشته است که صحبت‌های جراح مغز و اعصاب سوییسی آخرینشان است.


آخرین خبر از سلامتی میشائیل شوماخر راننده نامدار فرمول یک

 

اریش ریدرر در این رابطه اظهار کرد: او در وضعیت نباتی قرار دارد و به نظر می‌رسد که بیدار است، اما محرک‌های بیرونی بدون واکنش هستند. او افزود: شوماخر نفس می‌کشد، قلبش می‌تپد و شاید بتواند بنشیند و با کمک چند گام بردارد، اما نه بیشتر از آن.

پیش‌بینی متخصص سوییسی از بهبودی راننده آلمانی خیلی امیدوار کننده نبود. او در این رابطه گفت: این بیشترین انتظاری است که از او می‌رود. فکر نمی‌کنم شرایطش مانند گذشته (قبل از حادثه) شود.