تبلیغات بنری
شفقنا به نقل از اسکای‌نیوز: آرنولد شوارتزنگر هم به جمع منتقدانی پیوست که دیدار ترامپ با پوتین را نوعی شرمساری برای آمریکا می‌دانند.آرنولد شوارتزنگر بازیگر هالیوود و فرماندار سابق، از نحوه تعامل ترامپ با پوتین انتقاد کرد و گفت: رییس جمهور در برابر پوتین مثل یک ماکارانی وارفته بود. آرنولد که پیش از این نیز در مورد یک برنامه تلویزیونی با ترامپ اختلاف داشته افزود: رییس جمهور جوری در کنفرانس خبری با پوتین شرکت کرده بود که انگار پسربچه‌ای به دیدار بازیگر مورد علاقه‌اش رفته و از دیدن…
آرنولد رفتار پوتین جلوی پوتین را به ماکارونی وارفته تشبیه کرد

شفقنا به نقل از اسکای‌نیوز: آرنولد شوارتزنگر هم به جمع منتقدانی پیوست که دیدار ترامپ با پوتین را نوعی شرمساری برای آمریکا می‌دانند.

آرنولد شوارتزنگر بازیگر هالیوود و فرماندار سابق، از نحوه تعامل ترامپ با پوتین انتقاد کرد و گفت: رییس جمهور در برابر پوتین مثل یک ماکارانی وارفته بود. آرنولد که پیش از این نیز در مورد یک برنامه تلویزیونی با ترامپ اختلاف داشته افزود: رییس جمهور جوری در کنفرانس خبری با پوتین شرکت کرده بود که انگار پسربچه‌ای به دیدار بازیگر مورد علاقه‌اش رفته و از دیدن او ذوق کرده است.

آرنولد شوارتزنگر که در توییتر به صورت زنده صحبت می‌کرد: در این کنفرانس خبری، هرلحظه فکر می‌کردم ترامپ از پوتین خواهش خواهد کرد که با او سلفی بگیرد!

 

خبر اصلی را در شفقنا ببینید