1 ​ 2 آریزو ۵ جدید فیس لیفت مدل 2021 + معایب، مشخصات فنی، عکس داخل و قیمت

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

آریزو ۵ جدید فیس لیفت مدل 2021 + معایب، مشخصات فنی، عکس داخل و قیمت

قیمت د مشخصات چری ام وی ام آریزو 5 فیس لیفت پرو,معایب و عکسهای کابین چری ام وی ام آریزو 5 فیس لیفت پرو,

مدیران خودرو بزودی فیس لیفت چری آریزو 5 را رونمایی و روانه بازار خواهد کرد. در ادامه میتوانید با  معایب، مشخصات فنی، عکس داخل و قیمت چری فیس لیفت آریزو 5 آشنا شوید مشخصات رسمی آریزو ۵ فیس لیفت اعلام شد + تصاویر چری ام وی ام آریزو 5 فیس لیفت پرو و جدید مدیران خودرو مدیران خودرو اعلام کرده است که بزودی آریزو ۵ فیس لیفت و جدید را روانه بازار می کند. مدیران خودرو در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرده است که بزودی نسخه جدید آریزو ۵ را به بازار عرضه می کند. حال منابع آگاه برخی جزئیات این سدان فیس لیفت…

تبلیغات بنری
مدیران خودرو بزودی فیس لیفت چری آریزو 5 را رونمایی و روانه بازار خواهد کرد. در ادامه میتوانید با  معایب، مشخصات فنی، عکس داخل و قیمت چری فیس لیفت آریزو 5 آشنا شوید مشخصات رسمی آریزو ۵ فیس لیفت اعلام شد + تصاویر چری ام وی ام آریزو 5 فیس لیفت پرو و جدید مدیران خودرو مدیران خودرو اعلام کرده است که بزودی آریزو ۵ فیس لیفت و جدید را روانه بازار می کند. مدیران خودرو در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرده است که بزودی نسخه جدید آریزو ۵ را به بازار عرضه می کند. حال منابع آگاه برخی جزئیات این سدان فیس لیفت…
آریزو ۵ جدید فیس لیفت  مدل 2021 + معایب، مشخصات فنی، عکس داخل و قیمت

مدیران خودرو بزودی فیس لیفت چری آریزو 5 را رونمایی و روانه بازار خواهد کرد. در ادامه میتوانید با  معایب، مشخصات فنی، عکس داخل و قیمت چری فیس لیفت آریزو 5 آشنا شوید

مشخصات رسمی آریزو ۵ فیس لیفت اعلام شد + تصاویر

چری ام وی ام آریزو 5 فیس لیفت پرو و جدید مدیران خودرو

مدیران خودرو اعلام کرده است که بزودی آریزو ۵ فیس لیفت و جدید را روانه بازار می کند.

مدیران خودرو در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرده است که بزودی نسخه جدید آریزو ۵ را به بازار عرضه می کند. حال منابع آگاه برخی جزئیات این سدان فیس لیفت مونتاژی را در اختیار خبرنگار اسب بخار گذاشته اند و از سویی مدیران خودرو هم برخی از مشخصات رسمی ام وی ام آریزو ۵ فیس لیفت را اعلام نموده است.

عرضه آریزو 5 فیس لیفت با نشان ام وی ام MVM

آریزو ۵ فیس لیفت تنها با نشان ام وی ام (MVM) به بازار ایران می آید و با توجه به شرایط تحریم و سیاست های مدیران خودرو، نشان چری بر روی آن نصب نخواهد شد. نسخه جدید این سدان مونتاژی در ایران، با نام هایی مانند آریزو ۵ پرو در برخی بازارهای هدف چری شناخته می شود. اما هنوز به صورت قطعی نمی توان گفت که نام نسخه فیس لیفت آریزو ۵ در ایران چه خواهد بود.

در آریزو ۵ فیس لیفت شاهد هستیم که تا حدی سپر جلو و رکاب ها اسپرت تر شده اند. همچنین یک باک کوچک به صورت مستقل بر روی درِ صندوق عقب این خودرو دیده می شود. با وجود اینکه در ظاهر بیرونی آریزو ۵ جدید، آنچنان تغییر خاصی در قالب اجزای پلاستیکی دیده نمی شود، اما می بینیم که کابین این سدان چینی به طور کل متحول شده است.

کابین ام وی ام آریزو ۵ فیس لیفت یا همان پرو، کاملاً شبیه فضای داخلی آریزو ۶ است و به مراتب با طراحی بهتری در نسخه جدید این خودرو طرف هستیم. با این حال بدیهی است که در کابین آریزو ۶ و آریزو ۵ فیس لیفت تفاوت هایی وجود دارد و همین نکات باعث می شود که همچنان آریزو ۶ در جایگاه لوکس تری قرار بگیرد. به عنوان مثال جلو آمپر آریزو ۵ فیس لیفت بر خلاف جلو آمپر آریزو ۶، به نمایشگر دیجیتالی تک رنگ مجهز است و صفحه نمایش دیجیتال در آن دیده نمی شود.

اما حضور اجزای کابین آریزو ۶ در فضای داخلی آریزو ۵ فیس لیفت (آریزو ۵ پرو) سبب شده است تا ارگونومی به مراتب بهتری را نسبت به نسخه قبلی این سدان چینی تجربه کنیم. همچنین برخی امکانات جدید هم به نسخه فیس لیفت این سدان چینی اضافه شده است. ترمز پارک برقی، اتوهلد، تهویه دستی با تنظیمات الکتریکی و صفحه لمسی، نمایشگر لمسی جدید و… از جمله امکانات بیشتر و بهتر آریزو ۵ فیس لیفت نسبت به نسخه قبلی است.

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط مدیران خودرو می توان گفت که همچنان پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو شارژ بر روی این خودرو حضور خواهد داشت و جعبه دنده CVT نسل جدید چری در سیستم انتقال قدرت این سدان استفاده می شود. در حال حاضر آریزو ۵ توربو با پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو ۱۴۷ اسب بخار قدرت و ۲۱۰ نیوتن متر گشتاور در مدیران خودرو مونتاژ می شود و قرار است که نسخه فیس لیفت هم با همین پیشرانه به بازار بیاید.

در نهایت می توان گفت که آریزو ۵ جدید مدیران خودرو با نشان ام وی ام، ویژگی های زیر را دارد:

پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو شارژر

۱۴۷ اسب بخار

۲۱۰ نیوتن متر

دیفرانسیل جلو

فرمان کمکی برقی

جعبه دنده اتوماتیک CVT با قابلیت تعویض دنده ۹ سرعته مصنوعی

بهبود شتاب اولیه و ثانیه (شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت مشابه به آریزو ۶ و در کمتر از ۱۰ ثانیه)

ترمزهای دیسکی جلو و عقب

ترمز ABS – EBD -BA

شش کیسه هوای ۱۰ نقطه ای

سیستم کنترل پایداری الکتریکی

ترمز پارک برقی

اتوهلد

سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی

سنسور نور

چراغ روشنایی روز

رینگ آلومینیومی

سنسور باد تایر

تریم داخلی چرم مصنوعی

تهویه الکتریکی دستی با صفحه تنظیمات لمسی

نمایشگر لمسی

قابلیت اتصال مستقیم تلفن همراه با نمایشگر خودرو

سانروف

استارت دکمه ای

دوربین و سنسور پارک عقب

دیفیوزر و فلاپ های جدید

کابین مشابه به آریزو ۶

و…

زمان عرضه نسخه جدید فیس لیفت آریزو 5

 نسخه جدید آریزو ۵ تا پایان تابستان ۱۴۰۰ به بازار معرفی می شود و به احتمال زیاد هم در مراسم رونمایی از تیگو ۸ و تیگو ۸ پرو، معرفی رسمی آن انجام خواهد شد. همچنین گفته می شود که نسخه فیس لیفت این خودرو اختلاف قیمت نزدیک به ۷۰ میلیون تومان را نسبت به نسخه موجود در بازار دارد و با قیمتی نزدیک به ۷۰۰ میلیون تومان به فروش خواهد رسید.

منبع خبر : اسب بخار