​ 2 واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

مجله خبری واضح شامل خبار روز, ورزشی، سبک زندگی، چهره ها،آشپزی، سلامت، دکوراسیون،موفقیت، سرگرمی

تبلیغات بنری
وضعیت طرح ترافیک شنبه 9 مرداد 1400 همراه با ساعت شروع و پایان طرح ترافیک

وضعیت طرح ترافیک شنبه 9 تیر 1400 همچنین ساعت دقیق شروع و پایان طرح ترافیک 9 مرداد و طرح کنترل آلودگی هوا به همراه اطلاعات تکمیلی را در سایت خبری واضح نیوز بخوانید. 

عکس تتوی دختران لخت و برهنه روی بدن امیر تتلو + بی آبرویی تتلو

امیرتتلو بدن برهنه 2 زن را روی بدنش تتو کرد و با انتشار عکس شایعاتی منتشر شده است که این 2 زن را فامیل تتلو دانسته اند و عجیب اینکه خودش تکذیب نکرده است. تا اینکه مشخص شد وی عکس خواهر و مادرش را به شکل برهنه روی بدنش تتو کرده است 

  • شنبه 09 مرداد 1400
ادامه مطلب
تاریخ و ساعت مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب آیت‌الله رئیسی + زمان برگزاری معارفه رئیس جمهور رئیسی

تاریخ و زمان مراسم تحلیف آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهمور منتخب کشورمان در 14 مرداد 1400

مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب کشورمان ساعت 17 روز پنجشنبه 1400 مرداد در مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

آیا سید حسن نصرالله فوت کرده است | ترور شیخ حسن نصرالله

شیخ حسن نصرالله ، رهبر مقاومت لبنان و حزب الله که محبوبیت زیادی هم در بین مردم شهید پرور لبنان داشت ، صبح امروز خبری در رسانه های مکتوب به انتشار رسید که وی در ترور موفق در لبنان به شهادت رسیده و کشته شده است که لحظاتی بعد منابع موثق از دروغ بودن این خبر و سالم بودن شخی حسن نصرالله خبر دادند.

تقویم نجومی امروز شنبه 9 مرداد 1400 + وضعیت قمر در عقرب 1400/05/09

تقویم نجومی امروز شنبه 9 مرداد 1400 به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب 1400/05/09 و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنیدتقویم نجومی امروز شنبه 9 مرداد 1400به همراه اطلاعات نجومی همچنین وضعیت قمر در عقرب 1400/05/09 و اطلاعات از احکام و اختیارات در تقویم اسلامی. تقویم نجومی یکی از تقویم های پر طرفدار است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توان از تاریخ و زمان دقیق رویدادهای نجومی و وقایع آسمان شب مطلع گردید؟ در ادامه این مطلب تمام رویدادها را در تقویم نجومی مطالعه کنید.

بیوگرافی هایده کاشانی مادر شهرام کاشانی و همسرانش + خانواده و شغل و اینستاگرام

با بیوگرافی “هایده کاشانی” (haydeh-kashani) مادر شهرام کاشانی و همسرانش ، عکس ها و تصاویر شخصی هایده کاشانی مادر شهرام کاشانی از جوانی تا امروز ، شغل و زمینه فعالیت هایده کاشانی مادر شهرام کی ، ماجرای ازدواج با محمود قربانی همسر اول گوگوش ، پیج اینستاگرام و محل زندگی و خانواده و سن و تاریخ تولد و زندگینامه هایده کاشانی و همسرانش و ماجرای فوت پسرش شهرام آشنا شوید