تبلیغات بنری
آشنایی با آپشن Auto Hold در خودرو   اگر در شهرهای بزرگ و پرترافیکی مثل تهران زندگی می‌کنید، آپشن اتوهلد (Auto Hold) برای شما بسیار کاربردی خواهد بود. با بهره‌گیری از این آپشن دیگر نیاز به بازی با گاز و ترمز در ترافیک‌های نه‌چندان روان نیست و خودرو به‌محض برداشتن پا از روی پدال گاز، به وضعیت ثابت (ترمزهای درگیر) می‌رسد. به‌بیان‌دیگر شما تنها نیاز به گازدادن برای جلو رفتن در ترافیک خواهید داشت و ترمز به‌صورت خودکار عمل می‌کند.   زمانی که…
آشنایی با آپشن Auto Hold در خودرو

آشنایی با آپشن Auto Hold در خودرو

 

اگر در شهرهای بزرگ و پرترافیکی مثل تهران زندگی می‌کنید، آپشن اتوهلد (Auto Hold) برای شما بسیار کاربردی خواهد بود. با بهره‌گیری از این آپشن دیگر نیاز به بازی با گاز و ترمز در ترافیک‌های نه‌چندان روان نیست و خودرو به‌محض برداشتن پا از روی پدال گاز، به وضعیت ثابت (ترمزهای درگیر) می‌رسد. به‌بیان‌دیگر شما تنها نیاز به گازدادن برای جلو رفتن در ترافیک خواهید داشت و ترمز به‌صورت خودکار عمل می‌کند.

 

زمانی که خودرو در ترافیک قرار می‌گیرد راننده نیاز است که به‌کرات ترمز را بفشارد و سپس اهرم دنده را خلاص کند و به‌منظور حرکت دوباره باید اهرم دنده را در حالت حرکت قرار دهد و سپس پدال گاز را بفشارد. این چرخه تا زمانی که از ترافیک خلاص نشوید ادامه خواهد داشت و باعث خستگی زیاد عضلات پا و دست خواهد شد.

 

این سیستم با فشردن دکمه Auto Hold فعال شده و بعدازآنکه پا را از روی پدال گاز برمی‌دارید، خودرو بدون فشردن پدال ترمز، می‌ایستد.