تبلیغات بنری
مریم وطن پور از مجریان جوان کودک است که در سال ۱۳۵۹ در شهر تهران متولد شده است. گفته می شود که ایشان سه خواهر هم دارند.آشنایی با مریم وطن پور (خاله قاصدک) مجری برنامه کودک / عکسها د ادامه میخوانید   بیوگرافی مریم وطن پور معروف به خاله قاصدکمریم وطن پور متولد 1359 در تهران مجری و بازیگر است. خانوم وطن پور فارغ التحصیل رشته فیلمسازی است او با گذراندن دوره های فن بیان، گویندگی و اجرا وارد پشت صحنه اجرای کودکان شد سپس اجراهای زیبای او در تئاتر ویژه کودکان مانند ” آن مرد آمد، سیب خورها و آلو…
آشنایی با مریم وطن پور (خاله قاصدک) مجری برنامه کودک / عکسها

مریم وطن پور از مجریان جوان کودک است که در سال ۱۳۵۹ در شهر تهران متولد شده است. گفته می شود که ایشان سه خواهر هم دارند.آشنایی با مریم وطن پور (خاله قاصدک) مجری برنامه کودک / عکسها د ادامه میخوانید

 

بیوگرافی مریم وطن پور معروف به خاله قاصدک

مریم وطن پور متولد 1359 در تهران مجری و بازیگر است. خانوم وطن پور فارغ التحصیل رشته فیلمسازی است او با گذراندن دوره های فن بیان، گویندگی و اجرا وارد پشت صحنه اجرای کودکان شد سپس اجراهای زیبای او در تئاتر ویژه کودکان مانند ” آن مرد آمد، سیب خورها و آلو خورها ” توجه مجید قناد را جلب کرد. و توانست برای اولین بار در مجموعه تلویزیونی قاصدک روبروی دوربین بازی کند. مریم وطن پور سه خواهر نیز دارد.

 

شهرت

مجموعه تلویزیونی قاصدک و بازی زیبا، او را با نام خاله قاصدک در بین کودکان و بزرگسالان به شهرت رساند.

 

ازدواج مریم وطن پور
خانم مریم وطن پور متاهل است و صاحب یک فرزند پسر بنام مانی است.


مانی ورزشکار
مانی زیادی مَرد شده! پسرم گُلر نونهالان تیم استقلال، این روزها سخت مشغول کار برای رفتن به اردوست و برای اولین بار تنهایی و دوری از خانواده را تجربه می کند. دوست داشت بازیگری را تجربه کند و به همین خاطر در یک فیلم سینمایی با نام «کفش» بازی کرد که در عید غدیر پخش شد. گفتم که پسرم زیادی بزرگ شده!

 

ورزش کاراته
خاله قاصدک ورزش کاراته رو حرفه ای تا مدتها ادامه میداد اما الان دیگر خیلی پیاده روی میکند، میگوید آشپزی خوبی دارد و لوبیا پلو های بسیار خوشمزه ای درست میکند از بزی پک کردن بیزار است و شستن ضرفا بهش آرامش میدهد در کار های فنی به خوبی سر در میاورد و میگوید : مثلا کولر را سرویس می کنم، شوفاژ را هواگیری می کنم، لامپ سوخته تعویض می کنم و همه این کارها را از پدرم یاد گرفته ام.

 

 جمله زیبا از خاله قاصدک
روزی که دلی را به نگاهی، به صدایی، به قدومی بنوازی از عمر حساب است هر روز دگر هیچ

 

 

عکسهای مریم وطن پور

 

آشنایی با مریم وطن پور (خاله قاصدک) مجری برنامه کودک / عکسها

 

آشنایی با مریم وطن پور (خاله قاصدک) مجری برنامه کودک / عکسها

 

آشنایی با مریم وطن پور (خاله قاصدک) مجری برنامه کودک / عکسها

 

آشنایی با مریم وطن پور (خاله قاصدک) مجری برنامه کودک / عکسها