تبلیغات بنری
  به گزارش واضح نیوز  ; فیلمبرداری سریال «آقازاده» که با گذشت ۹۰ درصد از تصویربرداری با شیوع کرونا در کشور به ناچار متوقف شد، قرار است طی هفته جاری با لحاظ کردن تمهیدات بهداشتی وزارت بهداشت آغاز شود.   زمان پخش سریال «آقازاده» اما با سپری شدن همزمان مراحل فنی از جمله تدوین و ساخت موسیقی، قرار است نخستین قسمت «آقازاده» از عید فطر وارد شبکه نمایش خانگی شود.   فیلمانه سریال «آقازاده» طبق شنیده ها، «آقازاده» موضوع بسیار…
«آقازاده» تاریخ پخش + ساعت پخش + معرفی بازیگران سریال آقازاده

 

به گزارش واضح نیوز  ; فیلمبرداری سریال «آقازاده» که با گذشت ۹۰ درصد از تصویربرداری با شیوع کرونا در کشور به ناچار متوقف شد، قرار است طی هفته جاری با لحاظ کردن تمهیدات بهداشتی وزارت بهداشت آغاز شود.

 

زمان پخش سریال «آقازاده»

اما با سپری شدن همزمان مراحل فنی از جمله تدوین و ساخت موسیقی، قرار است نخستین قسمت «آقازاده» از عید فطر وارد شبکه نمایش خانگی شود.

 

فیلمانه سریال «آقازاده»

طبق شنیده ها، «آقازاده» موضوع بسیار ملتهبی دارد و حامد عنقا تهیه کننده سریال چندی قبل در گفتگویی اعلام کرد «آقازاده» را می سازیم تا بسیاری را بی خواب کنیم و مخاطبانمان را به جنبه‌های مختلف مسائل مختلف اجتماعی به فکر بیندازیم.

 

«آقازاده» از عید فطر به شبکه نمایش خانگی می آید

 

بازیگران سریال «آقازاده»

امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، جمشید هاشم پور، سینا مهراد، دیبا زاهدی، سامیه لک، مسعود فروتن، سعید داخ، روزبه معینی و امین حیایی با حضور کامبیز دیرباز و هنرمندی نیکی کریمی، با حضور افتخاری محمدحسین لطیفی بازیگران «آقازاده» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا هستند