تبلیغات بنری
واضح نیوز  : کرونا در استان قزوین از اسفند تا به امروز 268 کودک را گرفتار کرده است.   به گزارش سایت خبری واضح نیوز، دیدبان رئیس بیمارستان قدس قزوین گفت: از اسفند ۹۸ تا به امروز ۲۶۸ کودک بر أساس یافته‌های بالینی و پاراکلینیکی (غیر از تست پی سی آر) به کووید ١٩ مبتلا شده و تحت درمان قرار گرفتند که که ۲۵۲ نفر از آن‌ها بهبود یافته و ۶ نفر هم فوت کرده اند.     دیدبان افزود: در حال حاظر ۱۰ کودک کرونایی در بیمارستان قدس قزوین بستری هستند.   نشانه های کرونا در کودکان قزوین…
کودکان کرونایی | آمار وحشتناک از کودکان کرونایی در قزوین

واضح نیوز  : کرونا در استان قزوین از اسفند تا به امروز 268 کودک را گرفتار کرده است.

 

به گزارش سایت خبری واضح نیوز، دیدبان رئیس بیمارستان قدس قزوین گفت: از اسفند ۹۸ تا به امروز ۲۶۸ کودک بر أساس یافته‌های بالینی و پاراکلینیکی (غیر از تست پی سی آر) به کووید ١٩ مبتلا شده و تحت درمان قرار گرفتند که که ۲۵۲ نفر از آن‌ها بهبود یافته و ۶ نفر هم فوت کرده اند.

 

 

دیدبان افزود: در حال حاظر ۱۰ کودک کرونایی در بیمارستان قدس قزوین بستری هستند.

 

نشانه های کرونا در کودکان قزوین چه بود؟

او اضافه کرد: بیماری کرونا گروه سنی مشخصی ندارد و کودکان مراجعه کننده طیف وسیعی از علائم مختلف، از قبیل سرماخوردگی ساده تا شوک شدید قلبی ناشی از التهاب عضله قلب داشته اند.

 

دیدبان رئیس بیمارستان قدس قزوین از خانواده‌ها خواست با رعایت شیوه نامه بهداشتی و جلوگیری از سفر‌های غیر ضروری حافظ جان خود و کودکانشان باشند.