تبلیغات بنری
در پی انتشار ویروس کرونا در کشورهای مختلف جهان، مسابقات ورزشی معتبری از جمله لیگ برتر فوتبال انگلیس متوقف شده و احتمالا ناتمام خواهند ماند. تعطیلی یک لیگ فوتبال تجربه‌ای است که در زندگی ورزشی کمتر ورزشکاری رخ می‌دهد، اما کمتر کسی است که بداند محمد صلاح، فوتبالیست مصری لیورپول، یک بار این اتفاق را تجربه کرده و در صورت ناتمام ماندن لیگ برتر بریتانیا، او دومین تعطیلی زندگی ورزشی خود را تجربه می‌کند.   محمد صلاح زمانی که در تیم المقاولون در لیگ فوتبال مصر بازی می‌کرد، در پی…
آیا نفرین محمد صلاح مصری دامن لیگ برتر بریتانیا را می‌گیرد؟

در پی انتشار ویروس کرونا در کشورهای مختلف جهان، مسابقات ورزشی معتبری از جمله لیگ برتر فوتبال انگلیس متوقف شده و احتمالا ناتمام خواهند ماند. تعطیلی یک لیگ فوتبال تجربه‌ای است که در زندگی ورزشی کمتر ورزشکاری رخ می‌دهد، اما کمتر کسی است که بداند محمد صلاح، فوتبالیست مصری لیورپول، یک بار این اتفاق را تجربه کرده و در صورت ناتمام ماندن لیگ برتر بریتانیا، او دومین تعطیلی زندگی ورزشی خود را تجربه می‌کند.

 

محمد صلاح زمانی که در تیم المقاولون در لیگ فوتبال مصر بازی می‌کرد، در پی فرو ریختن ورزشگاه بورسعید در 1 فوریه 2012 و در بازی میان تیم‌های الاهلی و المصری و کشته شدن 74 نفر و زخمی شدن حدود هزار نفر، لیگ فوتبال مصر در فصل 2011-2012 ناتمام ماند. صلاح پس از آن به بازل سوئیس رفت و از آنجا دوران حرفه‌ای فوتبال خود را آغاز کرد.