تبلیغات بنری
محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در داخل واگن های مترو باید فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود اگر نتوانند این فاصله گذاری را عمل کنند باید فعالیت آن متوقف شود.   وی با بیان اینکه طبق اعلام وزارت بهداشت وسائل حمل و نقل عمومی بیشترین میزان انتقال ویروس را دارند افزود: هوادهی داخل قطارها از طریق کولرهای گازی انجام می شود که رطوبت داخل واگن ها را کنترل می کند و دمای داخل داخل واگن را خنک نگه می دارد . این کولر ها هم از داخل واگن و هم از بیرون مترو، هوا می گیرند. کولرها…
احتمال تعطیلی مترو تهران در روزهای آینده

محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در داخل واگن های مترو باید فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود اگر نتوانند این فاصله گذاری را عمل کنند باید فعالیت آن متوقف شود.

 


وی با بیان اینکه طبق اعلام وزارت بهداشت وسائل حمل و نقل عمومی بیشترین میزان انتقال ویروس را دارند افزود: هوادهی داخل قطارها از طریق کولرهای گازی انجام می شود که رطوبت داخل واگن ها را کنترل می کند و دمای داخل داخل واگن را خنک نگه می دارد . این کولر ها هم از داخل واگن و هم از بیرون مترو، هوا می گیرند. کولرها هوای داخل مترو را به هم می زند که در این صورت خطرناک است و می تواند ویروس را جابجا کند.

 


هاشمی با اشاره به نزدیکی ماه رمضان و پاندمی بیماری در تهران گفت: از هفته آینده فعالیت اصناف نیز آغاز می شود که این فعالیت ها موجب افزایش تردد در سطح شهر و ازدحام در سیستم حمل و نقل عمومی خواهد شد. نگرانی جدی در مورد ایجاد موج شیوع پاندمی کرونا وجود دارد که همزمانی آن با ماه رمضان و تضعیف سیستم ایمنی شهروندان روزه دار، پیامدهای نگران کننده ای را بدنبال دارد.

 

وی ادامه داد: انتظار مدیریت شهری آن است که در تصمیمات ستاد ملی و شهری کرونا، همه جوانب سنجیده و از تجربیات و تخصص مدیریت شهری و شورای شهر استفاده شود.