تبلیغات بنری
بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی ، امروز یکشنبه در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، نواحی مرکزی و شرق کشور بارش باران ، گاهی رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود. همچنین در بعد از ظهر امروز برای ارتفاعات البرز و نواحی از شمال‌غرب کشور ابرناکی و بارش پراکنده انتظار می‌رود.در بعد از ظهر امروز برای ارتفاعات البرز و نواحی از شمال غرب کشور بارش پراکنده باران و افزایش ابر پیش بینی می‌شود. فعالیت این سامانه بارشی بیشتر در استان‌های خراسان جنوبی،…
اخرین وضعیت آب و هوا در یکشنبه 31 فروردین 99

بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی ، امروز یکشنبه در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، نواحی مرکزی و شرق کشور بارش باران ، گاهی رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود. همچنین در بعد از ظهر امروز برای ارتفاعات البرز و نواحی از شمال‌غرب کشور ابرناکی و بارش پراکنده انتظار می‌رود.

در بعد از ظهر امروز برای ارتفاعات البرز و نواحی از شمال غرب کشور بارش پراکنده باران و افزایش ابر پیش بینی می‌شود. فعالیت این سامانه بارشی بیشتر در استان‌های خراسان جنوبی، کرمان، یزد، اصفهان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد خواهد بود و امشب این موج بارشی از کشور خارج می‌شود.


آسمان تهران صاف است

تهران امروز آسمانی صاف و از بعد از ظهر با افزایش ابر و از اوایل شب احتمال بارش پراکنده و رگبار و رعد و برق نیز وجود دارد. دمای هوای تهران نیز تا پنج شنبه به تدریج به ۲۶ درجه می‌رسد.