تبلیغات بنری
 نمایندگان و عاملیت های برتر پرشیاخودرو طی مراسمی که در هفته گذشته برگزار شد، شرکت پرشیا خودرو از نمایندگی ها و عاملیت های برتر خود در حوزه فروش تقدیر به عمل آورد. در این مراسم که با حضور مدیریت عامل، معاونت ها، مدیران، نمایندگان و عاملیت های پرشیا خودرو برگزار گردید، ۳ نمایندگی برتر فروش، ۴ عاملیت برتر فروش و ۱ نمایندگی برتر تامین معرفی شده و از آنها تقدیر به عمل آمد. نمایندگان برتر فروش پرشیا خودرو عبارتند از:     1- نمایندگی ایمان کرباسی کد ۱۰۷ شیراز، ۲- نمایندگی برادران نصر کد…
آدرس و شماره تلفن نمایندگی های منتخب پرشیا خودرو در ایران + اسامی

 نمایندگان و عاملیت های برتر پرشیاخودروطی مراسمی که در هفته گذشته برگزار شد، شرکت پرشیا خودرو از نمایندگی ها و عاملیت های برتر خود در حوزه فروش تقدیر به عمل آورد. در این مراسم که با حضور مدیریت عامل، معاونت ها، مدیران، نمایندگان و عاملیت های پرشیا خودرو برگزار گردید، ۳ نمایندگی برتر فروش، ۴ عاملیت برتر فروش و ۱ نمایندگی برتر تامین معرفی شده و از آنها تقدیر به عمل آمد.نمایندگان برتر فروش پرشیا خودرو عبارتند از:

 

  1- نمایندگی ایمان کرباسی کد ۱۰۷ شیراز،

۲- نمایندگی برادران نصر کد ۱۲۵ شهر تهران (اشرفی اصفهانی )،

۳- نمایندگی مسعود صدری کد ۱۳۶ شهر تهران

 

نمایندگی برتر تامین پرشیا خودرو عبارت است از:


۱- نمایندگی ایمان کرباسی کد ۱۰۷ شهر شیراز

 


عاملیت های برتر فروش عبارتند از:

 

۱- عاملیت آقایان داوودی و خاتونی از شهر مشهد،

۲- عاملیت آقای پهلوسای از شهر تهران،

۳- عاملیت آقایان مستعدی و مهاجرانی از شهر تهران،

۴- عاملیت آقای شهرکی از زاهدان


این تقدیر به جهت  تلاش های این مجموعه ها در امر فروش و اجرای بهینه امور، حسن خلق، تعامل سازنده با  مشتریان و شرکت پرشیا خودرو و همچنین درک بالا نسبت به مسائل کلان و راهبردی این سازمان ، خلاقیت ، جدیت و موفقیت در امور محوله انجام پذیرفته است.