تبلیغات بنری
ارزش واقعی خودروهای تسلا واقعا چقدر است ؟ حالوا - خودرو :  این اعداد ممکن است شما را متعجب کنند. بحث در مورد ساختار قیمت گذاری تسلا زیاد است. به طور مشخص، آیا شرکت قادر خواهد بود تا قیمت های وعده داده شده برای خودروهایی مانند مدل 3 و کمپانی SUV جدید خود، مدل Y را تحویل دهد.     اما در وب سایت تسلا کمی عمیق تر می شود و شما متوجه می شوید که بیشتر از قیمت های تبلیغاتی carmaker کمی گمراه کننده است.شما در واقع مدل 3 را برای 35،000 دلار (قبل از مقصد) دریافت نخواهید کرد. شما احتمالا 39.000…
ارزش واقعی خودروهای تسلا واقعا چقدر است ؟

ارزش واقعی خودروهای تسلا واقعا چقدر است ؟

حالوا - خودرو :  این اعداد ممکن است شما را متعجب کنند. بحث در مورد ساختار قیمت گذاری تسلا زیاد است. به طور مشخص، آیا شرکت قادر خواهد بود تا قیمت های وعده داده شده برای خودروهایی مانند مدل 3 و کمپانی SUV جدید خود، مدل Y را تحویل دهد.

 

تسلا

 

اما در وب سایت تسلا کمی عمیق تر می شود و شما متوجه می شوید که بیشتر از قیمت های تبلیغاتی carmaker کمی گمراه کننده است.

شما در واقع مدل 3 را برای 35،000 دلار (قبل از مقصد) دریافت نخواهید کرد. شما احتمالا 39.000 دلار برای مدل Y پرداخت نخواهید کرد.

اگر شما در تسلا 10،000 مایل بیشتر از شش سال تجدید نظر معادله «بنزین زباله» (که بعضی کشورها آن را «گمراه کننده» می دانند) یا مشوق های دولتی، ماشین های Tesla و SUV ها بسیار گران تر هستند.