تبلیغات بنری
سریال فصل مینا , بیوگرافی و تصاویر بازیگران سریال فصل مینا , تاریخ و ساعت پخش سریال فصل مینا, تصاویر سریال فصل مینا
اسامی بازیگران و خلاصه داستان و عکسهای سریال رمضانی فصل مینا شبکه یک

"سریال مینا" با موضوع دانشجویان نخبه در تهران فیلمبرداری می‌شود تا هرچه زودتر خودش را به آنتن شبکه یک سیما برساند؛ آنتن بهمن‌ماه و یا رمضان ۱۴۰۰ نکته‌ای است که در گرو آماده شدن این سریال تلویزیونی است.در ادامه با اسامی بازیگران و خلاصه داستان و عکسهای سریال رمضانی مینا شبکه یک اشنا شوید

 

 

اسامی بازیگران و خلاصه داستان و عکسهای سریال رمضانی فصل مینا شبکه یک

سریال تلویزیونی "فصل مینا" به کارگردانی محمدرضا آهنج در سکوت خبری یک ماه و نیم پیش جلوی دوربین رفت. حرف و حدیث‌هایی پیش آمد که این سریال، سریال رمضانی تلویزیون خواهد بود. فیلمنامه را مریم سادات‌پور نوشت و به جهت محتوا و داستان خوب، مهدی عظیمی میرآبادی به عنوان تهیه‌کننده کار، پیش‌تولید را از سال گذشته آغاز کردند. به دلایل مختلفی 10 ماه طول کشید تا کار به مرحله تولید برسد.

تقریباً یک ماه و نیم پیش در تهران فیلمبرداری آغاز شد؛ به دلیل همزمانی با بیماری کرونا، بی‌پولی و مشکلات اقتصادی باعث شد تا کار به تأخیر بیفتد. بنابر پیگیری‌های خبرنگار تسنیم  حدود 6 ماه فیلمبرداری کار ادامه خواهد داشت؛ همزمان مراحل تدوین و مونتاژ پیش می‌رود. حتی با آهنگسازان گفت‌وگو و مذاکره شده که مراحل فنی همزمان جلو برود. چرا که عوامل کار در تلاشند کار را هرچه زودتر به آنتن برسانند.

 

خلاصه داستان

سریال "فصل مینا" در دو فصل می‌گذرد؛ روایت اول در سال 57 و روایت دوم به سال 97 می‌رسد. به جهت مضمون داستانی‌اش هم برای بهمن‌ماه و ایام دهه فجر مناسب است و هم قصه متفاوتش، دستِ مدیران تصمیم‌گیرنده را باز می‌کند که می‌‌توانند در ایام ماه مبارک رمضان نیز از این سریال برای پخش در شبکه یک سیما استفاده کنند.

دانشجویان نخبه‌ای که گروهی در خارج از کشور به دنبال جذب این استعدادها هستند. سریال سریال دفاع‌مقدسی نیست اما شخصیت‌های اصلی قصه انقلابی‌اند.

 

 

بازیگران سریال فصل مینا

بیش از 30 بازیگر در "فصل مینا" جلوی دوربین محمدرضا آهنج خواهند رفت:

بازیگرانی همچون سعید چنگیزیان، نسیم ادبی، یوسف مرادیان و مریم مؤمن، جلال فاطمی، رویا جاویدنیا، حسام منظور و...

 

 

عوامل فیلم

کارگردان: محمدرضا آهنج، تهیه‌کننده: مهدی عظیمی میرآبادی، دستیار کارگردان: داود بابایی، فیلمبردار: جمال شمسی، صدابردار: حامد شیوندی، تدوینگر: رضا بهارانگیز، مدیرتولید: محمود محمدطائمه، مدیر تدارکات: بابک الفت، گریمور و چهره پرداز: احسان روناسی، صحنه و لباس: فرهاد عزیزی فرد، منشی صحنه: آناهیتا کارخانه، عکاس: آرش زارع و مجری طرح: زهرا فخری.