1 ​ 2 اسامی برندگان قرعه کشی سایپا بر اساس کد پیگیری امروز ۱۲ مهر ۹۹+ نحوه جستجو با کد پیگیری و شرایط جدید پیش فروش سایپا

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

اسامی برندگان قرعه کشی سایپا بر اساس کد پیگیری امروز ۱۲ مهر ۹۹+ نحوه جستجو با کد پیگیری و شرایط جدید پیش فروش سایپا

سایپا,برندگان قرعه کشی سایپا,جستجو با کد رهگیری برندگان سايپا,

زمان ثبت نام در پیش فروش 5 محصول سایپا ویژه مهر که از 9 مهر ماه آغاز شد تا دیروز 11 جمعه 11 مهر ادامه داشت اینک متقاضیان خرید خودرو که در این طرح جدید پیش فروش سایپا ثبت نام کرده اند منتظر زمان قرعه کشی و اعللام اسامی برندگان قرعه کشی سایپا می باشند در ادامه این خبر اسامی برندگان قرعه کشی سایپا بر اساس کد پیگیری امروز ۱۲ مهر ۹۹ و نحوه جستجو با کد پیگیری را با هم می خوانیم. همچنین می توانید و شرایط جدید پیش فروش سایپا را در ادامه بخوانید.        اسامی برندگان قرعه کشی سایپا با…

تبلیغات بنری
زمان ثبت نام در پیش فروش 5 محصول سایپا ویژه مهر که از 9 مهر ماه آغاز شد تا دیروز 11 جمعه 11 مهر ادامه داشت اینک متقاضیان خرید خودرو که در این طرح جدید پیش فروش سایپا ثبت نام کرده اند منتظر زمان قرعه کشی و اعللام اسامی برندگان قرعه کشی سایپا می باشند در ادامه این خبر اسامی برندگان قرعه کشی سایپا بر اساس کد پیگیری امروز ۱۲ مهر ۹۹ و نحوه جستجو با کد پیگیری را با هم می خوانیم. همچنین می توانید و شرایط جدید پیش فروش سایپا را در ادامه بخوانید.        اسامی برندگان قرعه کشی سایپا با…
اسامی برندگان قرعه کشی سایپا بر اساس کد پیگیری امروز ۱۲ مهر ۹۹+ نحوه جستجو با کد پیگیری و شرایط جدید پیش فروش سایپا

زمان ثبت نام در پیش فروش 5 محصول سایپا ویژه مهر که از 9 مهر ماه آغاز شد تا دیروز 11 جمعه 11 مهر ادامه داشت اینک متقاضیان خرید خودرو که در این طرح جدید پیش فروش سایپا ثبت نام کرده اند منتظر زمان قرعه کشی و اعللام اسامی برندگان قرعه کشی سایپا می باشند در ادامه این خبر اسامی برندگان قرعه کشی سایپا بر اساس کد پیگیری امروز ۱۲ مهر ۹۹ و نحوه جستجو با کد پیگیری را با هم می خوانیم. همچنین می توانید و شرایط جدید پیش فروش سایپا را در ادامه بخوانید. 

 

 

 

اسامی برندگان قرعه کشی سایپا با استفاده از کد پیگیری

نحوه جستجو با کد پیگیری برای مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی سایپا ویژه مهر 99 را در ادامه بخوانید.

 

 

 

اسامی منتخب در این طرح، پس از تائید نهاد‌های نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

 

برای مشاهده اسامی برندگان از طریق سایت سایپا www.saipa.iranecar.com/list کلیک کنید.

 

 

 

نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان طرح پیش فروش 5 محصول سایپا

 

 

کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز می‌شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کدپیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد.

 

 

 

چنان‌چه عدد ۱ را مشاهده کردید یعنی کدپیگیری شما در لیست برنده شدگان سایپا وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.

 

 

 

برای پیگیری ثبت نام پیش فروش بر اسا کد ملی و همچنین تکمیل وجه ثبت نام سایپا بر روی لینک زیر کلیک کنید

 

 

 

ثبت نام پیش فروش سایپا / مهلت ثبت نام واریز وجه طرح پیش فروش سایپا

 

 

 

 طرح جدید پیش فروش سایپا مهرماه ۹۹ از چهارشنبه 9 مهر ساعت 10 صبح آغاز شد. سایپا در طرح فروش فوری خود 5 محصول را پیش فروش می کند. گروه خودروسازی سایپا در نیمه دوم سال طرح های جدیدی ارائه کرد و طی اطلاعیه ای از آغاز دور جدید پیش فروش خودرو سایپا خبر داد. جزئیات پیش فروش سایپا مهر ۹۹ و سایت ثبت نام پیش فروش سایپا که در سایت سایپا می باشد و همچنین قیمت 5 محصول در طرح پیش فروش سابپا را در این خبر بررسی میکنیم.طرح پیش فروش خودرو سایپا مهر 99 از ساعت 10 صبح چهارشنبه 9 مهرماه 99 آغاز شد و تا پایان امروز ادامه دارد. ثبت نام در طرح پیش فروش سایپا مهر 99 به مدت 3 روز ادامه دارد. به گفته مسئولان این زمان تمدید نمی شود.

 

 

 

زمان آغاز و پایان پیش فروش سایپا 9 مهر ۹۹

 

 

براساس اطلاعیه سایپا شرایط پیش فروش تعدادی از محصولات این شرکت اعلام شد. در طرح فروش که از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 99/07/09 (به مدت 3 روز) به صورت شبانه روزی اجرا می‌شود متفاضیان می‌توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

 

 

زمان تحویل و قیمت 5 محصول سایپا در دور جدید پیش فروش سایپا مهر ۹۹

ساینا دنده‌ای با مبلغ پیش پرداخت ۳۸۱ میلیون ریال، تیبا ۲ با مبلغ پیش پرداخت ۳۸۹ میلیون ریال، تیبا صندوقدار با مبلغ پیش پرداخت ۳۵۶ میلیون ریال، سایپا ۱۵۱ با مبلغ پیش پرداخت ۳۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و کوییک R با مبلغ ۵۰۷ میلیون ریال در این طرح پیش فروش خواهند شد.

 

نحوه ثبت نام پیش فروش سایپا+ لینک ورود به سایت سایپا

 

 

متفاضیان ثبت نام پیش فروش سایپا می‌توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت ، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

 

 

 

برای ورود به سایت سایپا برای ثبت نام در طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا مهر ۹۹ اینجا کلیک کنید. 

 

 

 

سایت فروش اینترنتی سایپا، به سامانه امتا (سامانه یکپارچه احراز هویت تجارت الکترونیک) متصل شده است. به همین دلیل نیز تغییراتی در نحوه ثبت نام اینترنتی سایپا و نحوه ورود مشتریان به سایت فروش سایپا، ایجاد شده که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

 

 

 

1- به سایت ثبت نام اینترنتی سایپا به نشانی saipa.iranecar.com مراجعه کنید و از منوی بالای صفحه، گزینه «ورود / ثبت نام» را انتخاب کنید.

 

 

 

2- بعد از وارد کردن کد ملی و رمز عبور، گزینه «ورود» را کلیک کنید. همچنین اگر رمز عبورتان را فراموش کرده اید، گزینه «بازیابی رمز عبور» را بزنید. اگر هم اطلاعات شما در سایت اینترنتی فروش سایپا وجود ندارد، باید گزینه «تاکنون ثبت نام نکرده اید؟» را انتخاب کنید.

 

 

 

3- بعد از بارگذاری صفحه، به سامانه امتا هدایت میشوید. مطابق تصویر زیر، حالا باید شماره تفلن همراه‌تان را وارد کنید. دقت داشته باشید که این شماره همراه باید فعال بوده و متعلق به مشتری باشد. بعد از کلیک بر روی «ادامه»، کد احراز هویت برای‌تان پیامک میشود.

 

 

 

4- حالا باید کد ملی، تاریخ تولد و همچنین کد ارسال شده را در این کادر وارد کرده و سپس گزینه «ثبت و تایید» را کلیک کنید. اما اگر پیامکی به دست‌تان نرسیده، باید گزینه «ارسال مجدد کد تایید» را انتخاب کنید.

 

 

 

5- در صورت موفقیت آمیز بودن مرحله قبل، به صفحه اجازه دسترسی منتقل میشوید. در این حالت باید گزینه «اعطای مجوز ورود یکپارچه» را انتخاب کنید. اما اگر از ادامه ثبت نام منصرف شده اید، گزینه «عدم اعطای مجور ورود یکپارچه» را انتخاب کنید.

 

 

 

6- در این قسمت، به صفحه تعیین رمز منتقل می شوید. حالا باید رمز عبورتان را یکبار (در کادر سمت راست) تایپ کنید. یکبار هم برای تایید نهایی (در کادر سمت چپ) دوباره آنرا وارد کنید. با انتخاب گزینه «تایید»، از این به بعد میتوانید با کد ملی و رمز عبور، به سایت فروش اینترنتی سایپا وارد شوید