تبلیغات بنری
معرفی و اسامی سریال های محرم ۹۹ + زمان پخش تکرار معرفی و اسامی سریال های محرم ۹۹ و زمان و شبکه پخش در هر شبکه و اسامی سریال شبکه یک ، دو ، سه و پنج در ماه محرم ۹۹ و ساعت پخش و تکرار را در ساست خبری واضح نیوز مشاهده کنیدو با نزدیک شدن به ایام ماه محرم به معرفی سریال های محرم 99 در شبکه های مختلف سیما می پردازیم.   سریال های محرم 99 در تلویزیون با نزدیک شدن به ایام محرم تلویزیون در تدارک پخش سریال های محرمی است و به زودی پخش این سریال های مناسبتی در شبکه های مختلف سیما آغاز میشود.با ادامه این…
اسامی و معرفی سریال های تلویزیونی محرم 99 + زمان پخش و تکرار

معرفی و اسامی سریال های محرم ۹۹ + زمان پخش تکرار

معرفی و اسامی سریال های محرم ۹۹ و زمان و شبکه پخش در هر شبکه و اسامی سریال شبکه یک ، دو ، سه و پنج در ماه محرم ۹۹ و ساعت پخش و تکرار را در ساست خبری واضح نیوز مشاهده کنیدو

با نزدیک شدن به ایام ماه محرم به معرفی سریال های محرم 99 در شبکه های مختلف سیما می پردازیم.

 

سریال های محرم 99 در تلویزیون


با نزدیک شدن به ایام محرم تلویزیون در تدارک پخش سریال های محرمی است و به زودی پخش این سریال های مناسبتی در شبکه های مختلف سیما آغاز میشود.

با ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه باشید تا سریال های ماه محرم امسال را بیشتر به شما معرفی کنیم.


سریال سرزده در شبکه یک


سریال سرزده به کارگردانی بهادر اسدی یک مینی سریال است که در شب های ماه محرم از شبکه یک سیما پخش میشود. این سریال با مشارکت صدا و سیمای خراسان رضوی ساخته شده است و یک درام اجتماعی و مذهبی است.


داستان سریال سرزده

داستان سریال سرزده درباره دو دوست به نام اصلان و رضا است که رفاقت دیرینه ای با هم دارند و رقبای کشتی چوخه بوده اند اما تقدیر داستان دیگری را برایشان رقم میزند و رضا پلیس میشود و اصلان به سمت خلاف میرود.


بازیگران سریال سرزده

نسیم ادبی، مریم مومن، بهرنگ علوی، رویا میرعلمی، علی انصاریان، رحیم نوروزی، رامبد شکرآبی، کیمیا خلج، کوروش رحمانی، یاشار هاشم زاده و... در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

 

اسامی و معرفی سریال های تلویزیونی محرم 99 + زمان پخش و تکرار

 

سریال بوم و بانو در شبکه دو

 

سریال بوم و بانو به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب سریال محرمی شبکه دو سیما است. بوم و بانو سریالی تاریخی است که روایتگر داستانی عاشقانه و تاریخی در دوره پهلوی است.


در خلاصه داستان سریال بوم و بانو آمده است:در ایامی که عشق رهروان محرم به مسلخ برده می شود و شورشان به یغما می رود، عشقی بی آلایش سر بر می آورد که در دل طوفان بلایای زمانه به ابتلا کشیده می شود و در سایه تزویر و فریب بدخواهان تا مرز نابودی می رود، اما در واپسین لحظات، چون سیمرغی از میان خاکستر برمی خیزد...


بازیگران سریال بوم و بانو عبارتند از:بهنام تشکر، فریبا متخصص، مسعود رایگان، ساغر قناعت، مهدی احمدی، دیبا زاهدی و... در سریال بوم و بانو ایفای نقش میکنند.

   

 

اسامی و معرفی سریال های تلویزیونی محرم 99 + زمان پخش و تکرار

 

سریال زمین گرم در شبکه سه

 

سریال زمین گرم به کارگردانی سعید نعمت الله و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی است که در 30 قسمت از شبکه سه سیما پخش میشود. زمین گرم روایتگر داستانی خانوادگی در سایه مذهب است.


در خلاصه داستان سریال زمین گرم آمده است:

بعد از سال ها بی خبری دو برادر از هم، برادر بزرگ تر که آخرین ساعات حیات خود را پشت سر می گذارد به سراغ برادر کوچک تر می رود تا وصیت کند، وصیتی که زندگی برادر کوچک را دستخوش چالشی بزرگ می کند.


بازیگران سریال زمین گرم عبارتند از:

علیرضا خمسه، کامران تفتی، نادر فلاح، اصغر همت، مرجان شیرمحمدی، شیوا ابراهیمی، مارال فرجاد، علیرضا آرا، دنیا مدنی، ندا عقیقی، صادق برقعی، مسعود شریف، مرتضی درویش زاده، وحید فعال، علیرضا اولیایی و... بازیگران این سریال را تشکیل میدهند.

 

 

اسامی و معرفی سریال های تلویزیونی محرم 99 + زمان پخش و تکرار

 

سریال نجلا در شبکه سه


سریال نجلا به کارگردانی خیرالله تقیانی پور و تهیه کنندگی سعید سعدی سریالی است که برای پخش در ایام اربعین از شبکه سه سیما در حال ساخت است.

 

خلاصه داستان نجلا

داستان این سریال که در روزهای پایانی ماه صفر روی آنتن میرود درباره ایام عاشورا و امام حسین (ع) است.

 


بازیگران سریال نجلا عبارتند از:

حسام منظور، سوگل طهماسبی، آزیتا حاجیان، هدایت هاشمی، ملیکا شریفی نیا، سارا رسول زاده، سیدمهرداد ضیایی، مصطفی ساسانی، مرتضی شاه کرم، جواد پورزند، محسن پوشانی، علی غابشی، مرتضی شاه کرم، وحید نفر، بدرالسادات برنجانی، ابراهیم گله دارزاده، محسن سلیمانی، سجاد دیرمینا و... . 

 

اسامی و معرفی سریال های تلویزیونی محرم 99 + زمان پخش و تکرار