تبلیغات بنری
پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان تیم فوتبال استقلال و عدم تحقق مدیران استقلال باعث شد تا بازیکنان در اقدامی مشترک در صفحه اینستاگرام خود با مخاطب قرار دادن مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان از ضعف مدیران باشگاه و عملی نشدن وعده‌های‌شان اعتراض کنند.   در پیام بازیکنان استقلال آمده است:    جناب آقای سلطانی، باشگاه استقلال با ضعف مدیریت، حق میلیون‌ها طرفدارش را زیر پا گذاشته و با انتخاب‌های غلط هواداران را از بالیدن به این میراث بزرگ محروم کرده است. باشگاهی که هنر…
اعتراض مشترک بازیکنان استقلال به مدیریت باشگاه

پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان تیم فوتبال استقلال و عدم تحقق مدیران استقلال باعث شد تا بازیکنان در اقدامی مشترک در صفحه اینستاگرام خود با مخاطب قرار دادن مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان از ضعف مدیران باشگاه و عملی نشدن وعده‌های‌شان اعتراض کنند.

 

در پیام بازیکنان استقلال آمده است: 

 

جناب آقای سلطانی، باشگاه استقلال با ضعف مدیریت، حق میلیون‌ها طرفدارش را زیر پا گذاشته و با انتخاب‌های غلط هواداران را از بالیدن به این میراث بزرگ محروم کرده است. باشگاهی که هنر مدیرانش وعده‌های توخالی است و فتح الفتوحش وعده پرداخت 10 درصدی! باشگاهی که مدیرانش را باید بر اساس بی‌کفایتی و عوام‌فریبی سنجید نه کیفیت مدیریت و انتخاب‌ها و تصمیم‌های‌شان، باشگاهی که همه ما را حسرت به دل گذاشته که چرا یک مدیر توانمند را به خود نمی‌بیند و متاسفانه این روزها شاهدیم که شان و بزرگی این باشگاه برای انجام تعهداتش تا چه حد زیر سوال رفته و چه افراد سخیف و نازلی مدعی کمک و حمایت شدهاند!

 

ما به احترام هواداران و آقای فرهاد مجیدی به رغم بی اعتنایی باشگاه نسبت به تعهداتش در روزهای گذشته در تمرینات شرکت کردیم اما به نظر می‌رسد که جز بازی‌های خبری و روش‌هایی مثل قراردادن پیشکسوتان مقابل مربیان و بازیکنان هیچ تغیری رخ نداده و مجبور هستیم اینگونه صدای خود را به گوش هواداران و سمع و نظر شما برسانیم و همچنین جهت نشان دادن اعتراض خود طور دیگری اقدام کنیم.

 

ما اعضای تیم استقلال این بار جنابعالی را به عنوان رئیس مجمع و متولی این باشگاه مورد خطاب قرار دادیم و معتقدیم مسئولیت اصلی این روزهای استقلال بر عهده شما است.