تبلیغات بنری
حالوا - اخبار مد و ستاره ها : مهناز افشار بازیگر معروف سینمای ایران که چند سال قبل با محمد یاسین رامین فرزند ارشد محمد علی‌ رامین، با مدرک دکترا از دانشگاه کشور آلمان، دارای دو ملیت ایرانی و آلمانی است که پیش از این یک بار ازدواج کرده است. ازدواج کرد . همسر مهناز افشار متولد 1360 است .در حالی مهناز افشار متولد 1356 است. یعنی مهناز افشار 4 سال از همسر فعلی خود محمد یاسین بزرگتر است. اما این اختلاف سن برای همسرش مهم نبوده است. مهناز افشار با همسرش زندگی ارامی را کنار هم تجربه میکنند. و دارای…
اعتراف مهناز افشار ؛ 4 سال از همسرم بزرگتر هستم

حالوا - اخبار مد و ستاره ها : مهناز افشار بازیگر معروف سینمای ایران که چند سال قبل با محمد یاسین رامین فرزند ارشد محمد علی‌ رامین، با مدرک دکترا از دانشگاه کشور آلمان، دارای دو ملیت ایرانی و آلمانی است که پیش از این یک بار ازدواج کرده است. ازدواج کرد .


همسر مهناز افشار متولد 1360 است .در حالی مهناز افشار متولد 1356 است. یعنی مهناز افشار 4 سال از همسر فعلی خود محمد یاسین بزرگتر است. اما این اختلاف سن برای همسرش مهم نبوده است. مهناز افشار با همسرش زندگی ارامی را کنار هم تجربه میکنند. و دارای یک فرزند دختر بنام لیا است.

 

اعتراف مهناز افشار ؛ 4 سال از همسرم بزرگتر هستم