تبلیغات بنری
بانک آلمان انتظار دارد که کاهش تولید همراه با بهبود تقاضا ، مجدداً بازار نفت را در نیمه دوم سال جاری میلادی رقم بزند.   وی گفت: احتمالاً قیمت ها در سه ماهه دوم بسیار پایین خواهد بود ، زیرا احتمالاً نوسانات آن بسیار بالا باقی خواهد ماند ، زیرا پیش بینی می شود قیمت های "برنت" بین 15 تا 25 دلار در هر بشکه باشد.   این بانک نسبت به آشفتگی در بازار نفت در هفته های آینده هشدار داد و گفت: "قبل از انقضای قرارداد واسط غربی تگزاس در ماه ژوئن ، ممکن است شاهد تجدید ناآرامی ها و قیمت های منفی باشیم."…
انتظارات افزایش قیمت نفت به 40 دلار تا پایان سال 2020 است

بانک آلمان انتظار دارد که کاهش تولید همراه با بهبود تقاضا ، مجدداً بازار نفت را در نیمه دوم سال جاری میلادی رقم بزند.

 

وی گفت: احتمالاً قیمت ها در سه ماهه دوم بسیار پایین خواهد بود ، زیرا احتمالاً نوسانات آن بسیار بالا باقی خواهد ماند ، زیرا پیش بینی می شود قیمت های "برنت" بین 15 تا 25 دلار در هر بشکه باشد.

 

این بانک نسبت به آشفتگی در بازار نفت در هفته های آینده هشدار داد و گفت: "قبل از انقضای قرارداد واسط غربی تگزاس در ماه ژوئن ، ممکن است شاهد تجدید ناآرامی ها و قیمت های منفی باشیم."

 

بازارهای نفت به دلیل کاهش تقاضا برای نفت به دلیل کاهش فعالیت های اقتصادی به دلیل همه گیر کرونا و همچنین پر بودن انبارهای نفتی بین المللی تحت فشار هستند.

 

منبع: "رویترز