تبلیغات بنری
آر تی بی اف : پسر بلژیکی لوران سیمونز در سن هشت سالگی، از دبیرستان فارغ التحصیل شد و آماده رفتن به دانشگاه می باشد. لوران، دوره شش ساله سال تحصیلی دبیرستان را در طی یک سال و نیم به اتمام رساند، دوره ای که افراد عادی در 18 سالگی به اتمام می رسانند. پدر و مادر این پسر می گویند که آی کی یو فرزند آنها 145 است. لوران در مصاحبه های خود اعلام نموده است که به ریاضیات علاقه مند است: "زیرا ریاضیات آنقدر جامع است که در آن آمار و هندسه و جبر و مقابله نیز وجود دارد.      با توجه به گفته های والدین…
این پسر با 8 سال سن از دبیرستان را تمام کرد

آر تی بی اف : پسر بلژیکی لوران سیمونز در سن هشت سالگی، از دبیرستان فارغ التحصیل شد و آماده رفتن به دانشگاه می باشد.

لوران، دوره شش ساله سال تحصیلی دبیرستان را در طی یک سال و نیم به اتمام رساند، دوره ای که افراد عادی در 18 سالگی به اتمام می رسانند. پدر و مادر این پسر می گویند که آی کی یو فرزند آنها 145 است.

لوران در مصاحبه های خود اعلام نموده است که به ریاضیات علاقه مند است: "زیرا ریاضیات آنقدر جامع است که در آن آمار و هندسه و جبر و مقابله نیز وجود دارد.

 

این پسر با 8 سال سن از دبیرستان را تمام کرد

 

 با توجه به گفته های والدین لورن، او در اوقات فراغت خود به حل مشکلات ریاضی و خواندن کتاب در پزشکی می پردازد. پیش از آن، او می خواست جراح یا فضانورد شود، اما در حال حاضر به علم کامپیوتر علاقه دارد. والدین همچنین خاطر نشان کردند که از دوران کودکی لارن خاص بود و دوست ندارد با دیگران بازی کند.