تبلیغات بنری
بی بی کتا در جشن سربرون کیه؟ زنی مقتدر و خردمند به مانند زن‌های‌ ایرانی که در تاریخ پشت سر مردها ایستادند و به آن‌ها در تصمیم‌گیری ها و اجرایی کردن آن کمک کردند. قصه درباره عشایر، ایلات و کوچ آن‌ها و اتفاقاتی که پیرامون قهرمان داستان که نقش آن را آقای محجوب ایفا می‌کند، رخ می‌دهد. بی‌بی کتا کیست؟ لاله اسکندری از جمله بازیگران سریال جشن سربرون است که علاقه زیادی به بازی در نقش‌های تاریخی و دارم دارد. مجموعه تلویزیونی جشن سربرون در دوره قاجار می‌گذرد…
بازیگر نقش بی بی کتا در سریال جشن سربرون کیست؟ ( بیوگرافی و عکس)

بی بی کتا در جشن سربرون کیه؟ زنی مقتدر و خردمند به مانند زن‌های‌ ایرانی که در تاریخ پشت سر مردها ایستادند و به آن‌ها در تصمیم‌گیری ها و اجرایی کردن آن کمک کردند. قصه درباره عشایر، ایلات و کوچ آن‌ها و اتفاقاتی که پیرامون قهرمان داستان که نقش آن را آقای محجوب ایفا می‌کند، رخ می‌دهد. بی‌بی کتا کیست؟ لاله اسکندری از جمله بازیگران سریال جشن سربرون است که علاقه زیادی به بازی در نقش‌های تاریخی و دارم دارد. مجموعه تلویزیونی جشن سربرون در دوره قاجار می‌گذرد و لاله اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون در نقش بی بی کتا نقش همسر حسین محجوب به ایفای نقش پرداخته است. در ادامه بیوگرافی مختصری از این هنرمند را بخوانید.

 

بیوگرافی لاله اسکندری بازیگر نقش بی بی کتا

لاله اسکندری متولد 30 آذر ماه سال 1354 در تربت حیدریه بازیگر و عکاس ایران است. وی دانش آموخته رشته طراحی گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز است. آغاز کار وی در سینما با بازی در فیلم متولد ماه مهر به کارگردانی احمدرضا درویش سال 78 بود. همچنین ایشان از سال 1387 تاکنون با شهرداری تهران جهت زیباسازی شهر فعالیت خود را ادامه داده است. او یک خواهر بنام ستاره اسکندری دارد که همانند او بازیگر سینما و تلویزیون است.

 

لاله اسکندری بازیگر نقش بی بی کتا در مجموعه تلویزیونی هایی چون محکومین سال 1396 به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی، سریال خانواده دکتر ماهان محصول 1396 برای شبکه دو به کارگردانی راما قویدل و علی محمد قاسمی

تعطیلات رؤیایی سال 1397 به کارگردانی علیرضا امینی و سریال جشن سربرون سال 1398 به کارگردانی مجتبی راعی به ایفای نقش پرداخته است.