1 ​ 2 بازیگر نقش سارا در سریال زندگی زیباست کیست ؟ + بیوگرافی و عکسهای سارا مقربی

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

بازیگر نقش سارا در سریال زندگی زیباست کیست ؟ + بیوگرافی و عکسهای سارا مقربی

سارا مقربی,مصاحبه سارا مقربی,سارا مقربی بازیگر نقش سارا سریال زندگی زیباست,بیوگرافی سارا مقربی,عکسهای سارا مقربی,عکسهای سارا مقربی و همسرش,اینستاگرام سارا مقربی,سن قد وزن اصالت سارا مقربی,

بازیگر نقش سارا در سریال زندگی زیباست کیست؟ بیوگرافی و عکس سارا مقربی بازیگر دهه هفتادی این سریال را بشناید بازیگر نقش سارا در سریال زندگی زیباست کیست؟ سارا مقربی، متولد ۳ شهریور ۱۳۷۹، بازیگر تئاتر و تلویزیون و دانشجوی طراحی لباس است.  فیلم ها  در کارنامه هنری او می توان به بازی در نمایش هایی همچون «اگر نرفته بودی»، «سوکاریس»، «خانه برناردا البا»، «عروسی خون لورکا» و سریال «بوتیمار» اشاره کرد. با سارا مقربی که این شب ها سریال…

تبلیغات بنری
بازیگر نقش سارا در سریال زندگی زیباست کیست؟ بیوگرافی و عکس سارا مقربی بازیگر دهه هفتادی این سریال را بشناید بازیگر نقش سارا در سریال زندگی زیباست کیست؟ سارا مقربی، متولد ۳ شهریور ۱۳۷۹، بازیگر تئاتر و تلویزیون و دانشجوی طراحی لباس است.  فیلم ها  در کارنامه هنری او می توان به بازی در نمایش هایی همچون «اگر نرفته بودی»، «سوکاریس»، «خانه برناردا البا»، «عروسی خون لورکا» و سریال «بوتیمار» اشاره کرد. با سارا مقربی که این شب ها سریال…
بازیگر نقش سارا در سریال زندگی زیباست کیست ؟ + بیوگرافی و عکسهای سارا مقربی

بازیگر نقش سارا در سریال زندگی زیباست کیست؟ بیوگرافی و عکس سارا مقربی بازیگر دهه هفتادی این سریال را بشناید

بازیگر نقش سارا در سریال زندگی زیباست کیست؟

سارا مقربی، متولد ۳ شهریور ۱۳۷۹، بازیگر تئاتر و تلویزیون و دانشجوی طراحی لباس است. 

فیلم ها

 در کارنامه هنری او می توان به بازی در نمایش هایی همچون «اگر نرفته بودی»، «سوکاریس»، «خانه برناردا البا»، «عروسی خون لورکا» و سریال «بوتیمار» اشاره کرد. با سارا مقربی که این شب ها سریال «زندگی زیباست» را روی آنتن دارد.

فعالیت خودرا با حضورش در نمایش هایی از جمله خانه برناردا البا در سال ۹۷ شروع نموده است و بعد با نمایش عروس خونی لورکا یکی از بازیگران تئاترشد.

او اولین تجربه بازیگری خود را در سریال بوتیمار کسب کرده است و در کنار بازیگران بزگری همچون حمید لولایی و مرجانه گلچین به ایفای نقش پرداخته است.

این بازیگر در تجربه جدید تصویری خودش در مقابل دوربین مجموعه زندگی زیباست با ساخته قاسم جعفری قرار گرفته که در تیرماه سال ۱۴۰۰ پخش شد

ازدواج و همسر

خانم سارا مقربی هنوز ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

ورود به تلویزیون

سریال بوتیمار تنها اثر تلویزیونی سارا مقربی می باشد.

وی در سال ۱۴۰۰ با بازی در سریالی به نام بوتیمار که روایتگر ماجرایی طنز و اجتماعی می باشد، وارد تلویزیون می شود و اولین تجربه بازی در یک اثر تلویزیونی را به دست می آورد و در آن به شهرتی نسبی دست می یابد.


درخشش در سریال زندگی زیباست با نقش سارا

سارا مقربی نقش سارا را در سریال زندگی زیباست ایفای نقش می کند. وی در نقش سارا دختری 19 ساله که عاشق دانیال (سجاد بابایی ) است و برای به دست آوردن او تلاش می کند.

زمان پخش سریال زندگی زیباست با حضور سارا مقربی

سریال زندگی زیباست از شنبه 12 تیر 1400 از شبکه دو سیما در ساعت 21:30 دقیقه پخش می شود. این سریال به کارگردانی جعفر قاسمی و تهیه کنندگی علی حجازی مهر ساخته شده است.

این سریال در 50 قسمت 45 دقیقه ای ساخته شده است. بازیگران سریال زندگی زیباست حدود 20 بازیگر جوان تئاتر هستند که برای اولین بار جلو دوربین رفته اند.

ساخت این سریال در سال 98 به پایان رسیده و حالا پس از دو سال به آنتن شبکه دو رسیده است. داستان سریال درباره چگونگی رسیدن هفت عاشق و معشوق به یکدیگر است. در ادامه می توانید عکس و بیوگرافی بازیگران سریال زندگی زیباست را بخوانید.

فیلمنامه‌ای که توسط سازمان صدا و سیما تصویب می‌شود، ساخته می‌ شود اما حاصلش توسط همان سازمان بلاتکلیف می‌ ماند… ما سعی کردیم بهترین خودمان را ارائه بدهیم که جواب‌گوی مخاطب هم‌ نسل‌ مان باشیم اما عدم پخش سریالی که با تمام قواعد سازمان ساخته شده، شوخی نیست؟

شخصیت های اصلی این مجموعه را بازیگران جوانی که همگی سابقه تئاتری دارند بازی می کنند.

نقش های اصلی بر عهده شهرزاد جعفری، حمید رشید، یاسمین خلدبرین، ستایش رجایی نیا، آزاده سیفی، رامین جعفری، علیرضا رسولی، سارا مقربی، سجاد بابایی و سعید زارعی است.
ماجرای ازدواچ سارا مقربی:

سارا مقربی تا کنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می باشد و یا حداقل خبری از ازدواج شان رسانه ای نشده است که به محض اینکه در این خصوص اطلاعاتی به دست بیاید، آنرا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

گفتگوی "مجله کلبه سرگرمی و جدول" با سارا مقربی :

*سریال زندگی زیباست چه حرفی برای گفتن دارد و چرا بازی در آن را پذیرفتید؟


به نظر من این سریال دغدغه جوان های جامعه را بیان می کند؛ مسائل و مشکلاتی که الان جوان ها با آنها درگیر هستند و دیگر اینکه خوب بودن کارگردان بزرگ و با تجربه ای مثل آقای قاسم جعفری با کارنامه درخشان و کارهای موفقشان مثل خط قرمز، مسافری از هند و… هر کسی را مشتاق و ترغیب به همکاری می کند.

*چرا پخش آن، این همه به تعویق افتاد؟


من در جریان این مسائل نیستم!

*چه ویژگی هایی در یک نقش باعث می شود آن را بازی کنید؟

چالش برانگیز بودن آن نقش و تکراری نبودن؛ اینکه پرداخت درست و خوبی روی آن کاراکتر شده باشد و آن نقش ماندگار باشد.

*سختی ها و شیرینی های دنیای بازیگری چیست؟
برخلاف تصور عام به نظر من بازیگری اصلا کار راحتی نیست. شب بیداری هایش، آفیش های صبح زود و بعضی روزها حتی بیست و چهار ساعت بدون استراحت سر کار هستیم. کما اینکه سر کار زندگی زیباست. گاهی بیست و هشت ساعت کامل سر کار بودیم، ولی وقتی با عشق و علاقه کاری را انجام می دهید، دیگر اینها به چشم نمی آید و وقتی نتیجه کارتان را می بینید، واقعا شیرین و لذت بخش است.

*فضا چقدر برای رشد جوان ها در دنیای تصویر و نمایش مهیاست؟
به نظر من فضا برای رشد جوان ها در حوزه نمایش خیلی بیشتر است، چون الان گروه های دانشجویی مستقل به خوبی روی صحنه دیده و در حال حاضر بازیگرهای جوان زیادی در حوزه تصویر معرفی می شوند. اگر درست از آنها حمایت شود، مسلما می توانیم شاهد استعدادهای خوبی باشیم.

*شهرت را دوست دارید؟
مسلما دیده شدن چیزی نیست که کسی دوست نداشته باشد، ولی من هیچ وقت به بازیگری از زاویه شهرت نگاه نکرده ام، بیشتر علاقه و عشقی که به این هنر دارم، برای من مطرح است.

*چرا از این همه فعالیت هنری «بازیگری» را انتخاب کرده اید؟
از کودکی به این رشته هنری علاقه داشته ام.

*تئاتر کجای زندگی شماست و وضعیت امروز تئاتر را چگونه می بینید؟
من برای تئاتر خیلی ارزش قائل هستم و به نوعی تئاتر، مادر من در هنر است. در مورد تئاتر به شخصه نگران هستم، چرا که همیشه نسبت به تئاتر کم توجهی شده و این قشر از آسیب پذیرترین گروه های هنری به شمار می روند. با توجه به شرایط کرونا و شرایط پیش روی این حوزه، تئاتر ضربه بدی به خودش دیده و امیدوارم شرایط برای گروه های تئاتری بهتر شود.

*خوش چهره بودن چقدر در پیشنهاد نقش تاثیر دارد؟
به نظر من تاثیر زیادی ندارد و بیشتر استعداد و بازی مهم است. بازیگرهای زیادی داشته ایم که چهره زیبایی داشته اند، ولی خیلی زود کنار رفته اند.

*یک نقش عجیب که دوست دارید آن را بازی کنید؟
نقش های زیادی وجود دارد که دوست دارم زندگی شان کنم. کلا دوست دارم خودم را به چالش بکشم و نقش های چالش برانگیز بازی کنم، مثلا نقش زندانی ای که حکم او اعدام است.

*و نقشی بوده در میان فیلم های ایرانی که دوست داشتید شما آن را بازی می کردید؟
بله، نقش خانم طناز طبابایی در فیلم هیس دخترها فریاد نمی زنند یا نقش خانم نیکی کریمی در فیلم عروس.

*خانم مقربی، دوست دارید برای کدام کارگردان و در کنار کدام بازیگرها بازی کنید؟
مسلما بزرگان زیادی هستند که دلم می خواهد با آنها همکاری کنم، ولی اگر بخواهم نام ببرم، قطعا آقای اصغر فرهادی و در کنار جناب علی نصیریان از اسطوره های بزرگ سینما، خانم لیلا حاتمی، هدیه تهرانی و خیلی از بزرگان دیگر.

*از کار بازیگران و کارگردان های خارجی کدام را می پسندید؟
از میان کارگردان ها به شخصه مخاطب آثار «کریستوفر نولان« و «دارن ارنوفسکی» هستم و در بین بازیگران هم بازیگرهای زیادی هستند که به بازی آنها علاقه داشته باشم، ولی اگر بخواهم چند نفر نام ببرم، می توانم به «مارلون براندو»، «متیو مک کانهی» و «ناتالی پورتمن» اشاره کنم.

*چقدر به ماندگاری در هنر ایران فکر می کنید؟
اولویت و هدف من ماندگاری در تاریخ هنر و سینمای کشورم است و دوست دارم مانند بزرگان سینما با بازی های ماندگار در یادها بمانم.

*در بین بازیگران امروز کسی را داریم که ماندگار شود؟
بله، قطعا داریم. خیلی هم زیاد هستند که با بازی های ماندگارشان قطعا در یادها می مانند، مثل پریناز ایزدیار، طناز طباطبایی، سحر دولتشاهی، نوید محمدزاده، امیر جدیدی، هوتن شکیبا و خیلی های دیگر که واقعا نمی توانم تک تک نام ببرم.

*موسیقی کجای زندگی شما قرار دارد؟
بخش زیادی از زندگی من را موسیقی پوشش می دهد، در حدی که حتی بعضی کارهای خودم را بدون موسیقی نمی توانم انجام بدهم.

*خواننده محبوب هم دارید؟
همه سبک موسیقی گوش می دهم، مخصوصا کارهای آقای علیرضا قربانی واقعا زیبا و گوش نواز هستند.

*آخرین فیلم و کتاب خوبی که خوانده و دیده اید را معرفی می کنید؟
فیلم black swan یا the pianist که پیشنهاد می کنم اگه ندیده اید، حتما ببینید و از کتاب هایی که خیلی دوست داشته ام، می توانم عقاید یک دلقک و اولیور توئیست را نام ببرم.

*علاقه مندی ها و تفریحات شما؟
معمولا تفریحاتم در کنار خانواده است و علاقه شدیدی به تنیس و قایقرانی دارم.

*شما بازیگر کم حاشیه ای هستید، حاشیه را دوست ندارید؟
نه، اصلا! نه خودم و نه خانواده ام اصلا علاقه ای به حاشیه نداریم و ترجیح می دهم کارم را درست انجام بدهم.

*غیر از هنرپیشگی چه فعالیت دیگری دارید؟
طراحی لباس انجام می دهم.

*سه وسیله که همیشه همراهتان دارید؟
گوشی، شکلات، لئو!

*و یک نکته جالب از خودتان برای مخاطبان ما؟
نود درصد وقت خودم را دنبال کشیدن یک نقشه شوم برای اذیت کردن برادرم استفاده می کنم.

*اگر دوباره متولد می شدید، دوست داشتید کجا و با چه شغلی این اتفاق بیفتد؟
در همین جا و صددرصد همین شغل.

*زندگی را چه رنگی می بینید و خط قرمزهای شما چیست؟
آبی رنگ آسمان، دروغ گفتن، چاپلوسی و زیرآب زنی واقعا آزادهنده هستند.

*اگر با خودتان ملاقات کنید، از خودتان خوشتان خواهد آمد؟
نه زیاد! یک وقت هایی واقعا اعصاب خردکن می شوم!

*چقدر اهل ورزش هستید و تیم های محبوب شما؟
خیلی زیاد و از وقتی که یادم می آید ورزش می کردم. طرفدار تیم خاصی نیستم.

*بهترین تعریفی که از خودتان شنیده اید، چه بوده است؟
خیلی غر می زنید!

*اگر یک دوست تخیلی انتخاب کنید، چه شخصیتی را انتخاب می کنید و خودتان شبیه کدام شخصیت کارتونی هستید؟
صد در صد «پاتریک» چون خیلی رفیق خوبی است و خیلی ها می گویند شبیه کاراکتر دختر در کارخانه هیولاها هستم، ولی نمی دانم چقدر درست می گویند.

*چند شماره در گوشی تان که وقتی به اسم آنها می رسید، حالتان خوب می شود؟
مسلما خانواده و دوستان صمیمی ام.

*باشکوه ترین لحظه زندگی شما؟

لحظه ای که اسکار بگیرم!

*جلوی آینه تمرین جایزه گرفتن می کنید؟
همیشه! حتی از دوران کودکی همیشه آن لحظه را تمرین و تصور می کردم. اینکه چگونه برای گرفتن جایزه روی صحنه بروم و حتی اینکه چه حرف هایی باید بگویم. برای خودم صد تا سناریو دارم.

*یک اتفاق ایده آل همین الان برای شما چه می تواند باشد؟
اینکه کرونا تمام شود و زندگی ما به همان روال عادی و قبل برگردد.

*فکر می کنید ده سال بعد کجا باشید؟
ده سال دیگر به هدف هایی که الان دارم و ایده آلی که در ذهن من است رسیده ام و دارم به مسیر سختی که طی کرده ام، فکر می کنم.