تبلیغات بنری
با بزرگترین اس یو وی جیلی آشنا شوید.نامش هااویوئه است، جدیدترین و بزرگترین اس یو وی کمپانی جیلی ، با استایلی مینیمال و ساده، سبک طراحی اروپایی، جزییاتی زیبا در طراحی بدنه و البته چرخهایی کوچک و نه چندان هماهنگ با پیکره کلی خودرو ، چهره یا دماغه خودرو متشکل از جلوپنجره و چراغهایی است که هویت و زبان طراحی مدرن و امروزی جیلی را معرفی میکند. فرم طراحی درب موتور که به شکل تقریبا نیم دایره باز می شود با خطوطی عضلانی، کاراکتری قدرتمند به خودرو میدهد.....   برشهای حجمی روی گلگیرها نیز بعنوان یکی دیگر…
با بزرگترین اس یو وی جیلی آشنا شوید + عکس

با بزرگترین اس یو وی جیلی آشنا شوید.

نامش هااویوئه است، جدیدترین و بزرگترین اس یو وی کمپانی جیلی ، با استایلی مینیمال و ساده، سبک طراحی اروپایی، جزییاتی زیبا در طراحی بدنه و البته چرخهایی کوچک و نه چندان هماهنگ با پیکره کلی خودرو ، چهره یا دماغه خودرو متشکل از جلوپنجره و چراغهایی است که هویت و زبان طراحی مدرن و امروزی جیلی را معرفی میکند.


فرم طراحی درب موتور که به شکل تقریبا نیم دایره باز می شود با خطوطی عضلانی، کاراکتری قدرتمند به خودرو میدهد.....

 

برشهای حجمی روی گلگیرها نیز بعنوان یکی دیگر از شاخصه های طراحی جیلی در بالانس بصری بهتر خودرو در نمای جانبی و ایجاد حسی عضلانی، تاثیر مثبتی داشته است.


اما ابعاد کوچک تایرها ( نسبت به بدنه ) که البته بر اساس استانداردهای مشخص انتخاب شده از جمله مواردی است که زیبایی و تناسبات کلی خودرو را تحت الشعاع خود قرار داده است و تاثیر منفی در زیبایی خودرو دارند.


در نمای عقب نیز  طرح عریض چراغ های اصلی و نوار کروم افقی بین آن نیز متفاوت،جذاب و متناسب با کلیت این نما بنظر میرسد.

 

طول این مدل معادل 4835 میلیمتر میباشد که آنرا تبدیل به بزرگترین اس یو وی تولیدی جیلی نموده است و میتوان به لحاظ ابعادی آنرا نزدیک به هیوندای سانتافه و کیا سورنتو قرار داد.در داخل کابین شما با المان ((  بی نهایت "∞"  )) جیلی  روبرو میشوید که در طراحی دریچه های ارکاندیشن کاملا خودنمایی میکند و در مجموع همان سادگی در طراحی بیرونی را در داخل کابین میتوانید مشاهده کنید.


جیلی برای این مدل از موتورهای 1.8 و 1.5 لیتری توربو استفاده کرده که به ترتیب 174 و 184 اسب بخار قدرت دارند ضمم اینکه این مجموعه با جعبه دنده 7 سرعته دوکلاچه اتوماتیک هماهنگ می شود.


در مجموع میتوان محصول جدید جیلی را از منظر طراحی و استایل خودرویی به روز ، مدرن و زیبا دانست که در بین هموطنانش از یک زبان طراحی مشخص و متفاوت سود میبرد.