1 ​ 2 برنامه کامل بازی های مرحله مقدماتی والیبال ایران در قهرمانی آسیا 2021 + ساعت بازی ها

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

برنامه کامل بازی های مرحله مقدماتی والیبال ایران در قهرمانی آسیا 2021 + ساعت بازی ها

والیبال قهرمانی آسیا 2021,ترکیب تیم ملی والیبال ایران قهرمانی آسیا 2021,

والیبال ایران در قهرمانی آسیا 2021 و ساعت بازی های والیبال ایران در قهرمانی آسیا 2021 ژاپن همراه با ترکیب تبم ملی والیبال ایران و زمان بازی ایران در والیبال قهرمانی آسیا در ژاپن (2021) تیم ملی والیبال ایران از ۲۱ شهریور ماه کار خود را در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا آغاز خواهد کرد بازیکنان ایران در رقابت های قهرمانی آسیا پاسورها: علی رمضانی، جواد کریمی  قدرتی‌زن‌ها: میلاد عبادی‌پور (کاپیتان)، میثم صالحی، امیرحسین اسفندیار و اسماعیل مسافر  سرعتی‌زن‌ها: امیرحسین…

تبلیغات بنری
والیبال ایران در قهرمانی آسیا 2021 و ساعت بازی های والیبال ایران در قهرمانی آسیا 2021 ژاپن همراه با ترکیب تبم ملی والیبال ایران و زمان بازی ایران در والیبال قهرمانی آسیا در ژاپن (2021) تیم ملی والیبال ایران از ۲۱ شهریور ماه کار خود را در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا آغاز خواهد کرد بازیکنان ایران در رقابت های قهرمانی آسیا پاسورها: علی رمضانی، جواد کریمی  قدرتی‌زن‌ها: میلاد عبادی‌پور (کاپیتان)، میثم صالحی، امیرحسین اسفندیار و اسماعیل مسافر  سرعتی‌زن‌ها: امیرحسین…
برنامه کامل بازی های مرحله مقدماتی والیبال ایران در قهرمانی آسیا 2021 + ساعت بازی ها

والیبال ایران در قهرمانی آسیا 2021 و ساعت بازی های والیبال ایران در قهرمانی آسیا 2021 ژاپن همراه با ترکیب تبم ملی والیبال ایران و زمان بازی ایران در والیبال قهرمانی آسیا در ژاپن (2021)

تیم ملی والیبال ایران از ۲۱ شهریور ماه کار خود را در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا آغاز خواهد کرد

بازیکنان ایران در رقابت های قهرمانی آسیا

پاسورها: علی رمضانی، جواد کریمی

 قدرتی‌زن‌ها: میلاد عبادی‌پور (کاپیتان)، میثم صالحی، امیرحسین اسفندیار و اسماعیل مسافر

 سرعتی‌زن‌ها: امیرحسین توخته، رضا عابدینی، علی اصغر مجرد و مهدی جلوه

 پشت‌خط‌زن‌ها: امین اسماعیل‌نژاد و صابر کاظمی

 لیبرو: محمدرضا حضرت‌پورو  ابوالفضل قلی‌پور

همچنین مصطفی کارخانه (سرپرست)، علیرضا طلوع کیان و عظیم جزیده (مربیان)، علی فرهادی (پزشک)، حسین خوریانی (آنالیزور) و رضا قلی‌پور (ترابیست) ملی پوشان را در رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا همراهی می‌کنند.

گروه بندی مرحله مقدماتی



گروه A: ژاپن، هند، قطر، بحرین
گروه B: ایران، پاکستان، تایلند، هنگ‌کنگ
گروه C: استرالیا، چین، سریلانکا، کویت
گروه D: کره جنوبی، چین‌تایپه، قزاقستان، عربستان سعودی

برنامه کامل دیدارهای مرحله مقدماتی (به وقت تهران) :

** یکشنبه ۲۱ شهریور:

ساعت پنج بامداد: بحرین – هند
ساعت پنج و ۳۰ دقیقه: چین‌تایپه – قزاقستان
ساعت هفت و ۳۰ دقیقه: عربستان‌سعودی – کره‌جنوبی
ساعت هشت: کویت – چین
ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه: تایلند – پاکستان
ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه: ایران – هنگ‌کنگ
ساعت ۱۳: استرالیا – ازبکستان
ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه: ژاپن – قطر

** دوشنبه ۲۲ شهریور:

ساعت پنج بامداد: هنگ‌کنگ – پاکستان
ساعت پنج و ۳۰ دقیقه: عربستان‌سعودی – چین‌تایپه
ساعت هفت و ۳۰ دقیقه: هند – قطر
ساعت هشت: ازبکستان – چین
ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه: ایران – تایلند
ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه: استرالیا – کویت
ساعت ۱۳: کره‌جنوبی – قزاقستان
ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه: بحرین – ژاپن

** سه‌شنبه ۲۳ شهریور:

ساعت پنج بامداد: پاکستان – ایران
ساعت پنج و ۳۰ دقیقه: کویت – ازبکستان
ساعت هفت و ۳۰ دقیقه: قطر – بحرین
ساعت هشت: قزاقستان – عربستان‌سعودی
ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه: تایلند – هنگ‌کنگ
ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه: چین‌تایپه – کره‌جنوبی
ساعت ۱۳: چین – استرالیا
ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه: ژاپن – هند

روز چهارشنبه ۲۴ شهریورماه تیم‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها استراحت دارند و مراحل بعدی از روز پنج‌شنبه ۲۵ شهریور آغاز می‌شود و تا معرفی تیم‌های برتر در ۲۸ شهریورماه ادامه خواهد داشت