تبلیغات بنری
 بلاتکلیفى خودروهاى وارداتى در گمرک/ ابهامات اجازه ترخیص به خودروهای دپویی را نمی‌دهد   اگرچه هیات دولت در جلسه ۱۶بهمن ماه سال گذشته با ترخیص ۵۱۰۸خودروی دپو شده در گمرک موافقت کرده بود، اما این خودروها همچنان در گمرک بلاتکلیف هستند.   دادفر تصریح کرد: طبق آخرین مصوبه هیات دولت، از بین ۵۱۰۸دستگاه خودروی دپویی حدود ۳۵۰۰خودرو اجازه ترخیص داشتند که ابهامات این مصوبه مانع از ترخیص آن‌ها شد.   دبیر انجمن واردکنندگان خودرو ضمن اشاره به محدودیت زمانى مصوبه دولت گفت: طى ماه‌هاى…
بلاتکلیفى خودروهاى وارداتى در گمرک/ ابهامات اجازه ترخیص به خودروهای دپویی را نمی‌دهد

 بلاتکلیفى خودروهاى وارداتى در گمرک/ ابهامات اجازه ترخیص به خودروهای دپویی را نمی‌دهد

 

اگرچه هیات دولت در جلسه ۱۶بهمن ماه سال گذشته با ترخیص ۵۱۰۸خودروی دپو شده در گمرک موافقت کرده بود، اما این خودروها همچنان در گمرک بلاتکلیف هستند.

 

دادفر تصریح کرد: طبق آخرین مصوبه هیات دولت، از بین ۵۱۰۸دستگاه خودروی دپویی حدود ۳۵۰۰خودرو اجازه ترخیص داشتند که ابهامات این مصوبه مانع از ترخیص آن‌ها شد.

 

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو ضمن اشاره به محدودیت زمانى مصوبه دولت گفت: طى ماه‌هاى گذشته نیز حدود ۱۵۰۰دستگاه خودرو به دلیل اتمام زمان مصوبه دولت از گمرک ترخیص نشدند،

 

در حال حاضر نیز مصوبه فعلى محدودیت زمانى دارد که مهلت زمانی در نظر گرفته شده ۳ ماه بوده که نیمی از این زمان سپری شده است.