تبلیغات بنری
هافبک مراکش که در جام جهانی ۲۰۱۸ مقابل ایران به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد ، زندانی شد.  اسپوتنیک : امین حارث هافبک مراکش که در جام جهانی ۲۰۱۸ مقابل ایران به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد،پس از حذف تیم ملی کشورش از مسابقات جام جهانی روسیه،توسط پلیس به دلیل دست داشتن در یک حادثه رانندگی که منجر به قتل یک جوان ۲۸ ساله شده بود،دستگیر شد. به گفته شاهدان حاضر در محل، قربانی ۲۸ ساله در حال گذر از عرض خیابان بوده که حارث و برادرش که در نتوانستند سرعت خودرو را کنترل کنند به مقتول برخورد و سپس از…
بهترین بازیکن مراکش در جام جهانی فوتبال به جرم قتل بازداشت شد

هافبک مراکش که در جام جهانی ۲۰۱۸ مقابل ایران به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد ، زندانی شد.

 اسپوتنیک : امین حارث هافبک مراکش که در جام جهانی ۲۰۱۸ مقابل ایران به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد،پس از حذف تیم ملی کشورش از مسابقات جام جهانی روسیه،توسط پلیس به دلیل دست داشتن در یک حادثه رانندگی که منجر به قتل یک جوان ۲۸ ساله شده بود،دستگیر شد.

به گفته شاهدان حاضر در محل، قربانی ۲۸ ساله در حال گذر از عرض خیابان بوده که حارث و برادرش که در نتوانستند سرعت خودرو را کنترل کنند به مقتول برخورد و سپس از محل تصادف متواری شدند. اما نیرو‌های امنیتی در این موضوع مداخله کردند و به دنبال آن هویت افرادی را که این قتل را انجام داده بودند کشف کردند.

در پایان این تعقیب و گریز، پلیس به این موضوع پی برد که امین حارث و برادرش در این قتل شریک بوده اند و باید توسط نیرو‌های امنیتی دستگیر شوند. حالا این بازیکن پس از حضور در بازی‌های تیم ملی مراکش در جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ توسط پلیس دستگیر شده و به احتمال فراوان حارث همراه برادرش به راهی زندان می شود.