تبلیغات بنری
به گزارش سایت خبری واضح نیوز به نقل از روزنامه شهروند : پسرجوان به خاطر اختلافات خانوادگی، خانه عمه خود را به آتش کشید و سه‌نفر را به کشتن داد. عامل این حریق عمدی با تلاش مأموران انتظامی و بازپرس ویژه قتل در کمتر از پنج‌ساعت در کرمان دستگیر شد.   «دادخدا سالاری»، دادستان عمومی و انقلاب کرمان از دستگیری عامل حریق عمدی یک واحد مسکونی در کمتر از پنج‌ساعت خبر داد و گفت: «در این حادثه سه‌نفر جان خود را از دست داده‌اند و یک تن نیز به‌شدت مجروح شده است.»…
به آتش‌ کشیدن خانه عمه برای انتقام

به گزارش سایت خبری واضح نیوز به نقل از روزنامه شهروند : پسرجوان به خاطر اختلافات خانوادگی، خانه عمه خود را به آتش کشید و سه‌نفر را به کشتن داد. عامل این حریق عمدی با تلاش مأموران انتظامی و بازپرس ویژه قتل در کمتر از پنج‌ساعت در کرمان دستگیر شد.

 

«دادخدا سالاری»، دادستان عمومی و انقلاب کرمان از دستگیری عامل حریق عمدی یک واحد مسکونی در کمتر از پنج‌ساعت خبر داد و گفت: «در این حادثه سه‌نفر جان خود را از دست داده‌اند و یک تن نیز به‌شدت مجروح شده است.»

 

او در تشریح این خبر افزود: «پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر آتش‌سوزی یک واحد مسکونی در کرمان، مأموران دایره مبارزه با قتل و جنایی پلیس آگاهی و بازپرس شعبه ۸ دادسرای کرمان در محل حادثه حضور یافتند. تحقیقات در این رابطه شروع شد و مأموران براساس شواهد موجود نسبت به شناسایی عامل این حادثه اقدام کردند. پس از شناسایی متهم دستورات قضائی لازم برای دستگیری او صادر شد. در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که عامل این حادثه برادرزاده این خانواده بود که در اقدامی ناشی از بی‌اطلاعی و خشم آنی اقدام به آتش‌زدن خانه عمه خود کرده است.»

 

دادستان عمومی و انقلاب کرمان با اشاره به این مطلب که عامل این حریق عمدی در کمتر از پنج‌ساعت و در حین فرار با هوشیاری و اقدامات تخصصی پلیس آگاهی دستگیر شد، ادامه داد: «علت اصلی این حادثه اختلافات خانوادگی مربوط به حوزه‌های مالی و ارث بوده است. همچنین متهم این پرونده پس از تفهیم اتهام با قرار در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد.»