تبلیغات بنری
روز چهارشنبه ٢٩ آوریل/١٠ اردیبهشت، خانم کَری سیموندز که در بریتانیا معمولاً به عنوان "نامزد نخست‌وزیر" معرفی می‌شود، در بیمارستانی در لندن وضع حمل کرد و یک پسر "در سلامت کامل" به دنیا آورد. این خبر انگلیسی‌ها را غافلگیر کرد.   بوریس جانسون نخست‌وزیر بریتانیا که ۵۵ سال دارد، چند هفته قبل به به ویروس کرونا مبتلا شد و بعد از سپری کردن دورۀ بیماری، هفتۀ گذشته کار را از سرگرفت. نامزد (یا شریک زندگی) او که ٣٢ ساله است نیز برخی علائم بیماری را داشت اما ظاهراً ابتلای وی سطحی بوده…

روز چهارشنبه ٢٩ آوریل/١٠ اردیبهشت، خانم کَری سیموندز که در بریتانیا معمولاً به عنوان "نامزد نخست‌وزیر" معرفی می‌شود، در بیمارستانی در لندن وضع حمل کرد و یک پسر "در سلامت کامل" به دنیا آورد. این خبر انگلیسی‌ها را غافلگیر کرد.

 

بوریس جانسون نخست‌وزیر بریتانیا که ۵۵ سال دارد، چند هفته قبل به به ویروس کرونا مبتلا شد و بعد از سپری کردن دورۀ بیماری، هفتۀ گذشته کار را از سرگرفت. نامزد (یا شریک زندگی) او که ٣٢ ساله است نیز برخی علائم بیماری را داشت اما ظاهراً ابتلای وی سطحی بوده است.

 

بوریس جانسون از ازدواج اول خود چهار فرزند دارد. جانسون فرزند دیگری نیز از روابط خارج از ازدواج خود دارد. مطبوعات جنجالی بریتانیا ادعا می‌کنند که وی فرزند دیگری نیز دارد که به رسمیت پذیرفته نشده است.