تبلیغات بنری
«بی‌وزنی» نامزد دریافت پنج جایزه از جشنوراه رویاهای آمریکا «بی‌وزنی» به کارگردانی مهدی‌فرد قادری در جدیدترین حضور جهانی خود در پنج رشته از جشنوراه رویاهای آمریکا نامزد دریافت جایزه شد..به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه؛ فیلم سینمایی «بی وزنی» که در بخش مسابقه جشنواره «رویاها» در نیویورک حضور دارد، در پنج رشته اصلی این فستیوال، نامزد دریافت جایزه شد. مهدی فرد قادری در بخش های بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه، امیرعلی دانایی…
«بی‌وزنی» نامزد دریافت پنج جایزه از جشنوراه رویاهای آمریکا

«بی‌وزنی» نامزد دریافت پنج جایزه از جشنوراه رویاهای آمریکا


«بی‌وزنی» به کارگردانی مهدی‌فرد قادری در جدیدترین حضور جهانی خود در پنج رشته از جشنوراه رویاهای آمریکا نامزد دریافت جایزه شد.
.
به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه؛ فیلم سینمایی «بی وزنی» که در بخش مسابقه جشنواره «رویاها» در نیویورک حضور دارد، در پنج رشته اصلی این فستیوال، نامزد دریافت جایزه شد. مهدی فرد قادری در بخش های بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه، امیرعلی دانایی در بخش بهترین بازیگر مرد و بهاره کیان افشار در بخش بهترین بازیگر زن، در این جشنواره نامزد دریافت جایزه شده‌اند.
.
در بیانیه این جشنواره آمده است: دو سال قبل، «جاودانگی» اولین فیلم بلند فرد قادری در جشنواره «رویاها» به نمایش درآمد و جایزه بهترین فیلم را دریافت نمود. حالا این کارگردان شیوه فیلمسازی خود را در سطح جاه‌طلبانه‌تری ادامه داده است. «بی وزنی» درامی پر از رمز و راز با رگه‌هایی از خیال و فانتزی است که کیفیت بصری آن خیره‌کننده است.
.
«بی وزنی» تاکنون موفق به دریافت جایزه؛ بهترین فیلم جشنواره اینسولیتو پرو، تقدیر ویژه هیات داوران جشنواره ماراتن یونان و بهترین کارگردانی آکادمی کارولینای شمالی آمریکا شده است.
.
پخش بین‌المللی اين فيلم به عهده موسسه پرشیا فیلم به مدیریت علی قاسمی است.
.
مرتضی شایسته تهیه کنندگی «بی وزنی» را به عهده دارد و هدایت فیلم و علی صفایی سنگسری، سرمایه گذاران دومین فیلم سینمایی فرد قادری هستند.
.