تبلیغات بنری
واضح نیوز - علی سمی سفیل بازیگر ترکیه ای کیست؟ بیوگرافی علی سمی سفیل بازیگر نقش دوروک در سریال ترکی زن به همراه عکس و اطلاعات تکمیلی از این بازیگر. لی سمی سفیل ( به ترکی Ali Semi Sefil) بازیگر نقش دوروک در سریال زن کیست؟ چند ساله است؟ در چه فیلم ها و سریال هایی بازی کرده است؟ پدر و مادر او که هستند؟   بیوگرافی و عکسها و پیج اینستاگرام علی سمی سفیل   در این مطلب قصد داریم تا به بیوگرافی بازیگر نقش دوروک در سریال زن بپردازیم.  سریال ترکی زن، برگرفته از یک سریال ژاپنی Woman است. اگر…
بیوگرافی علی سمی سفیل بازیگر نقش دوروک در سریال ترکی زن / عکس علی سمی سفیل

واضح نیوز - علی سمی سفیل بازیگر ترکیه ای کیست؟ بیوگرافی علی سمی سفیل بازیگر نقش دوروک در سریال ترکی زن به همراه عکس و اطلاعات تکمیلی از این بازیگر. لی سمی سفیل ( به ترکی Ali Semi Sefil) بازیگر نقش دوروک در سریال زن کیست؟ چند ساله است؟ در چه فیلم ها و سریال هایی بازی کرده است؟ پدر و مادر او که هستند؟

 

بیوگرافی و عکسها و پیج اینستاگرام علی سمی سفیل

 

در این مطلب قصد داریم تا به بیوگرافی بازیگر نقش دوروک در سریال زن بپردازیم.  سریال ترکی زن، برگرفته از یک سریال ژاپنی Woman است. اگر کنجکاو هستید تا در مورد این بازیگر جوان و خوش آتیه بیشتر بدانید.

 

بیوگرافی غلی  سمی سفیل

علی متولد ۲۸ دی ۱۳۹۱ در استانبول بوده و ۷ ساله است. او مشغول تحصیل در کلاس اول ابتدایی داست. پدر بازیگر نقش دوروک، اصالتا اهل آدانای ترکیه و مادرش اهل مرسین است. او یک برادر کوچکتر از خود دارد.

علی اولین بازی خود را در ۴ سالگی با سریال زن آغاز کرد و چهره بانمک و بازی خوب خود توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کند. او با نقش دوروک چشملی در کنار افرادی همچون ازگه ایسپیرینجی، سرای کایا، کبری سوزگون، بننو ییلدریملار و جانر جیندروک به بازی پرداخته است.

 

بیوگرافی غلی سمی سفیل , عکسهای غلی سمی سفیل , ایدی اینستاگرام غلی سمی سفیل , بازیگر نقش دوروک در سریال ترکی زن کیست ,

 

نقش در سریال دوروک

او در این سریال، نقش پسر کوچک خانواده را بازی می کند که علاقه زیادی به پدرش دارد و  با هوش خود و سوالات کنجکاوانه اش، بیشتر اوقات باعث خنده اطرافیانش می شود.

بازی دوم علی مربوط به فیلم سینمایی پروانه ها در سال ۲۰۱۸ است. علی همچنین در جشنواره ی جوایز پروانه طلایی پانتانه، نامزد عنوان بهترین بازیگر کودک شده است. علی دارای قد ۱۰۵ سانتی متری و وزن ۲۰ کیلوگرمی است.

 

پیج اینستاگرام علی سمی سفیل


instagram.com/ali_semi_sefil

علی با بازی در سریال زن، به شهرت زیادی دست پیدا کرده و در حال حاضر بیش از ۷۰ هزار دنبال کننده به خود جلب کرده است.

او به نواختن پیانو و کارهای هنری نیز می پردازد و عکس های زیبایی از خود در این شبکه اجتماعی به اشتراک می گذارد.

 

بیوگرافی غلی سمی سفیل , عکسهای غلی سمی سفیل , ایدی اینستاگرام غلی سمی سفیل , بازیگر نقش دوروک در سریال ترکی زن کیست ,

 

 

فیلم ها و سریال های علی سمی سفیل


۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸- سریال Kadin (زن) در نقش دوروک

۲۰۱۸- فیلم سینمایی Kelebekker (پروانه ها)

 

 

 

 

منبع : کولاک نیوز