تبلیغات بنری
واضح نیوز : علی شجاعی بازیکن جدید پرسپولیس کیست؟ به همراه بیوگرافی و سوابق علی شجاعی همچنین عکس و اینستاگرام این بازیکن و اطلاعات تکمیلی در اینجا. علی شجاعی یکی از خریدهای هوشمندانه یحیی گل محمدی در پرسپولیس بود. بازیکن جوانی که فیزیک بدنی خوبی دارد و جزو سهیمه امید تیم محسوب خواهد شد.   علی شجاعی متولد ۸ بهمن ۱۳۷۵ در تهران ، هافبک چپ فوتبال است. از ۱۲ سالگی فوتبال را بصورت حرفه ای شروع کرد حالا با ۱۸۴ سانتی متر قد و تجربه حضور در تیم ملی جوانان در تیم قرمزپوش پایتخت است.علی که اصالتا اهل مازندران…
علی شجاعی | بیوگرافی و عکسهای علی شجاعی بازیکن جدید پرسپولیس و همسرش

واضح نیوز : علی شجاعی بازیکن جدید پرسپولیس کیست؟ به همراه بیوگرافی و سوابق علی شجاعی همچنین عکس و اینستاگرام این بازیکن و اطلاعات تکمیلی در اینجا. علی شجاعی یکی از خریدهای هوشمندانه یحیی گل محمدی در پرسپولیس بود. بازیکن جوانی که فیزیک بدنی خوبی دارد و جزو سهیمه امید تیم محسوب خواهد شد.

 

علی شجاعی متولد ۸ بهمن ۱۳۷۵ در تهران ، هافبک چپ فوتبال است. از ۱۲ سالگی فوتبال را بصورت حرفه ای شروع کرد حالا با ۱۸۴ سانتی متر قد و تجربه حضور در تیم ملی جوانان در تیم قرمزپوش پایتخت است.

علی که اصالتا اهل مازندران است در سال ۱۳۸۷ وقتی ۱۲ ساله بود فوتبالش را از آکادمی نوجوانان باشگاه سایپا در تهران شروع کرد. رده های مختلف سایپا را طی کرد تا اینکه سال ۱۳۹۳ در ۱۸ سالگی وارد بزرگسالان سایپا شد و اولین بار در بازی مقابل تراکتور در جام حذفی به میدان رفت.

 

علی شجاعی بازیکن جدید پرسپولیس کیست؟ بیوگرافی و سوابق علی شجاعی

 

بعد از چهار فصل نه چندان موفق در بزرگسالان سایپا ، سال ۱۳۹۶ به نساجی مازندران پیوست و سه فصل موفق را در این تیم شمالی تجربه کرد. او در ۴۰ بازی نساجی به میدان رفت و توانست ۱۵ گل نیز به ثمر برساند.

در شهریور ۹۹ این بازیکن ۲۴ ساله نظر یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس را به خود جلب کرد که بعد از مذاکرات به این تیم تهرانی پیوست. او البته پیشنهاد جدی از باشگاه استقلال هم داشت و در نهایت با پرسپولیس توافق کرد.

از جمله ویژگی های بازی این بازیکن جوان می توان به قدرت بدنی ، بازی سازی ، توانایی بازی در پست مدافع و خط حمله و خلاقیت او بعنوان پاسور در زمین اشاره کرد.

 

 

علی شجاعی بازیکن جدید پرسپولیس کیست؟ بیوگرافی و سوابق علی شجاعی

 

در فکر ازدواج ؟!

از دوستان فوتبالی ام همچون مهدی قائدی و عارف غفوری ازدواج کردند. بنظر هر چه زودتر این اتفاق برا بازیکنان جوان بیفتد بسیار خوب است که من نیز از این قاعده مستثنی نیستم ولی باید ببینم چه پیش می آید.

من از ۱۲ سالگی وارد تیم ملی شدم و در رده های زیر ۲۳ سال و جوانان نیز زیر نظر حمید استیلی بازی کردم که یک مرد بزرگ ، مهربان و با معرفت است. بیشتر هواداران لقب دیبالا را بخاطر شباهت خوشحالی بعد از گلم به من دادند ، من خود دیبالا را نیز دوست دارم چون هم چپ پاست و هم گلزن خوبی است.

برای آشپزی در حد املت و نیمرو بلدم و اگر خانواده نباشد تعطیل هستم ! در کارهای خانه نیز بخاطر مشغله تاکنون فقط ظرف شستن را تجربه کردم. طرفدار سرسخت تیم بارسلونا هستم ولی بنظرم اگر پیشنهاد اروپایی برای یک بازیکن ایرانی برسد نباید از آن بگذرد !


علی شجاعی بازیکن جدید پرسپولیس کیست؟ بیوگرافی و سوابق علی شجاعی

 

راه پیشرف مخصوصا برای بازیکنان جوان بازی در اروپاست ، اگر پیشنهاد اروپایی از هر تیمی برایم برسد قطعا آنرا انتخاب خواهم کرد. در بین بازیکنان خارجی الگویم فیلیپه لوئیس مدافع اتلتیکو مادرید است ، البته بازی مارسلو را هم خیلی دوست دارم و در ایران نیز  علی کریمی را قبول دارم.

اوقات فراغت ام بیشتر پلی استیشن بازی می کنم و اگر ریا نباشد بازی ام نیز خوب است ، در فیفا ۱۸ بایرن مونیخ را بر می داشتم ولی اکنون بارسلونا را انتخاب می کند. شجاعی توانایی بازی در پست هافبک راست وینگر کناری و دفاع چپ و راست را دارد و با اینکه چپ پا است ولی پای راست او هم کیفیت بالایی دارد.

 

کولاک نیوز