تبلیغات بنری
بازیگر نقش فرشته در سریال پرگار کیست + بیوگرافی و عکس هایش   بازیگر نقش اسم فرشته در سریال تلویزیونی پرگار کیست؟ + بیوگرافی و عکس هایش به همراه آثار هنری و … را در اینجا دنبال کنید. مجموعه پرگار به کارگردانی شهرام شاه حسینی محصول سال 1398 برای شبکه یک سیما می‌باشد که خرداد ماه سال 99 هرشب از این شبکه پخش می‌شود. الهام طهموری بازیگر نقش «فرشته» در سریال تلویزیونی پرگار به ایفای نقش پرداخته است. در ادامه مختصری از بیوگرافی این هنرمند را ببینید.     بیوگرافی…
بیوگرافی و عکسهای الهام طهموری بازیگر نقش فرشته در سریال پرگار

بازیگر نقش فرشته در سریال پرگار کیست + بیوگرافی و عکس هایش

 

بازیگر نقش اسم فرشته در سریال تلویزیونی پرگار کیست؟ + بیوگرافی و عکس هایش به همراه آثار هنری و … را در اینجا دنبال کنید. مجموعه پرگار به کارگردانی شهرام شاه حسینی محصول سال 1398 برای شبکه یک سیما می‌باشد که خرداد ماه سال 99 هرشب از این شبکه پخش می‌شود. الهام طهموری بازیگر نقش «فرشته» در سریال تلویزیونی پرگار به ایفای نقش پرداخته است. در ادامه مختصری از بیوگرافی این هنرمند را ببینید.

 

بیوگرافی الهام طهموری بازیگر نقش فرشته

 

بیوگرافی الهام طهموری بازیگر نقش فرشته


الهام طهموری متولد 15 فروردین ماه سال 1367 در اصفهان هنرپیشه سینما و تلویزیون ایران است. وی از سال 1385 تاکنون در زمینه بازیگری فعالیت داشته است، پس از گذراندن دوره‌ های بازیگری، از سال ۱۳۸۵ وارد عرصه بازیگری شد. و کارش را از تئاتر شروع کرده است، همچنین دارای مدرک رشته تئاتر و گرافیک است. او یک خواهر و یک برادر بزرگتر از خود دارد. وی متاهل بوده و 27 مردادماه سال 1397 با حامد احمدجو، از بازیگران حرفه ای تئاتر ازدواج کرد و همسرش یک زوج آرام و بی حاشیه هستند. این زوج در سریال پرستان با هم همبازی بوده اند.



از جمله سریال های الهام طهموری بازیگر نقش فرشته در سریال پرگار می‌توان به: سریال وارش در نقش وارش، سریال پدر، سارق روح، سریال پرستاران، نفس گرم و پیک راستان به کارگردانی اکبر خواجویی محصول سال 1390 اشاره کرد. همچنین در چهار فیلم سینمایی دیگر نیز حضور داشته است: فیلم تقصیر من نیست، به کارگردانی اسماعیل میهن‌دوست، تروماى سرخ، بازگشت لوک خوش شانس و قبیله من از آثار هنری ایشان هستند.