تبلیغات بنری
در ادامه با بیوگرافی کامل حامد آهنگی استندآپ کمدین خندوانه و مجری مسابقه شوتبال به همراه عکس های خانوادگی و شخصی حامد آهنگی با همسرش و بیوگرافی صفورا آغاسی با شما در سایت خبری واضح نیوز خواهیم بود.    زندگینامه حامد آهنگی و همسرش(Hamed Ahangi)         نام اصلی : حامد آهنگی         متولد : 17 تیر ماه 1358 بندر انزلی         زمینه فعالیت : استندآپ کمدین        …
بیوگرافی و عکسهای حامد آهنگی بازیگر نقش دایی منوچهر در بچه محل و همسرش صفورا آغاسی

در ادامه با بیوگرافی کامل حامد آهنگی استندآپ کمدین خندوانه و مجری مسابقه شوتبال به همراه عکس های خانوادگی و شخصی حامد آهنگی با همسرش و بیوگرافی صفورا آغاسی با شما در سایت خبری واضح نیوز خواهیم بود.

  

زندگینامه حامد آهنگی و همسرش(Hamed Ahangi)


        نام اصلی : حامد آهنگی

        متولد : 17 تیر ماه 1358 بندر انزلی

        زمینه فعالیت : استندآپ کمدین

        پیشه : استندآپ کمدین و مجری

        مدرک تحصیلی : کارشناسی

        سالهای فعالیت : 1372 تاکنون

        قد : 178 سانتیمتر

        همسر : صفورا آغاسی

        فرزندان : آراد آهنگی


بازیگر نقش دایی منوچهر در بچه محل

 

بیوگرافی کامل حامد آهنگیحامد آهنگی متولد 17 تیر ماه 1358 در بندر انزلی استندآپ کمدین ، مجری و بازیگر طنز تلویزیون ایران است.بیوگرافی حامد آهنگی و همسرش صفورا آغاسی

  

لیسانس گرفته و دکترای افتخاری بازیگری از دانشگاه علوم و فنون دارد ، از بازیگری تا نمایشنامه نویسی و کارگردانی فعالیت کرده و حالا در تلویزیون هم حضور دارد.

 

حامد آهنگی کیست , همه چیز درباره حامد آهنگی کمدین , بیوگرافی و تصاویر حامد آهنگی بچه محل ,

 

خانواده


پدرش را سالهاست که از دست داده و یک برادر بزرگتر از خود به نام حمید دارد که او هم فوت کرده است.

 

حامد آهنگی کیست , همه چیز درباره حامد آهنگی کمدین , بیوگرافی و تصاویر حامد آهنگی بچه محل ,

 

 

شروع با فوتبال!حامد آهنگی فوتبالیست بوده و از دوره نونهالان ، نوجوانان و جوانان در هر سه رده در باشگاه ملوان بندر انزلی و در پست مهاجم بازی می کرد.

 

شروع کار هنری از دوران دانش آموزیکار هنری خود را از 14 سالگی و در سال 1372 با گروه های نمایشی در بندر انزلی شروع کرد.

با حضور در نمایش درام به کارگردانی مرحوم محمدعلی انتظاری در جشنواره تئاتر دانش آموزی استان توانست جایزه بازیگری بگیرد همین اتفاق باعث شد جدی تر به هنر بازیگری بپردازد.

 

بیوگرافی کامل حامد آهنگی

 

از بازیگری تا نویسندگیاز سال 1380 تاکنون در جنگهای شبانه زیادی به عنوان استندآپ کمدین حضور داشت.

نمایشهای کوتاه طنز زیادی را نوشته و کارگردانی کرده است مانند سفر پرماجرا ، کنکور ، ماهواره 1و2 ، کلاس درس ، داماد تصادفی ، منشی قلابی و ده ها نمایش دیگر.

 

حامد آهنگی کیست , همه چیز درباره حامد آهنگی کمدین , بیوگرافی و تصاویر حامد آهنگی بچه محل ,

 

 ازدواج و همسر حامد آهنگی

حامد آهنگی سالهاست با صفورا آغاسی از بازیگران سابق تئاتر ازدواج کرده و یک پسر به نام آراد دارد که متولد 4 اردیبهشت 1393 است.

  

حامد آهنگی کیست , همه چیز درباره حامد آهنگی کمدین , بیوگرافی و تصاویر حامد آهنگی بچه محل ,

 

 

این دو هنرمند در یک کار مشترک بازیگری باهم آشنا شدند و در نهایت با هم ازدواج کردند.

 

همکاری با صدا و سیمادر این سالها به دعوت خیلی از ارگان های دولتی و خصوصی جهت اجرای نمایش به شهرهای مختلف کشور سفر کرده است.

از سال 1381 همکاری خود را با صدا و سیمای مرکز گیلان شبکه باران آغاز کرد و همزمان با اجراهای تئاتر و جنگ در چند سریال ایفای نقش کرده است.

او علاوه بر بازیگری کار فیلمنامه نویسی کارگردانی و نمایشنامه نویسی نیز می کند.

  

بیوگرافی و عکسهای حامد آهنگی بازیگر نقش دایی منوچهر در بچه محل و همسرش صفورا آغاسی

 

شب های کیش و ممنوع الکاریاز اواخر سال 1389 در ویژه برنامه برترین های شبکه جام جم که در شهر شیراز برگزار می شد چندین اجرا داشت ، همانجا توسط یکی از خوانندگان خوش صدا کشور به حمید خندان بابت اجرای نمایش به جزیره کیش دعوت شد و از سال 90 در سالن های مختلف بیش از 1200 اجرا داشته است.

او چندین ماه بعلت حاشیه های اجراهایش مدتی ممنوع الکار بود.

  

مدرس استندآپمدتی را در یکی از آموزشگاه های بازیگری در شهر رشت به مدیریت استاد فرهاد پاک سرشت بعنوان مدرس حضور داشت و تجربه خود در زمینه استندآپ کمدی را به هنرجوهای علاقمند انتقال می داد.

او بجز کار کمدی و بازیگری هیچ شغل دومی ندارد.

 

حضور حامد آهنگی در خندوانهحامد آهنگی نخستین بار 7 دی سال 1395 در برنامه طنز خندوانه حضور یافت و به اجرای کمدی پرداخت که با استقبال عمومی خوبی همراه بود. در دور جدید مسابقه ادابازی خندوانه که در تایستان 96 شروع شده است ، حامد آهنگی با نصرالله رادش هم تیمی است.

 

حضور حامد آهنگی در خندوانه

 

بازیگر نقش دایی منوچهر در بچه محلحامد آهنگی سابقه حضور در تلویزیون به عنوان بازیگر نقش دایی منوچهر در سریال بچه محل به کارگردانی احمد درویشعلی پور را هم در کارنامه خود دارد.

از بازیگران سریال بچه محل می توانیم به داریوش فرضیایی ، کمند امیرسلیمانی ، رامین ناصرنصیر ، نعیمه نظام دوست ، فرهاد بشارتی ، سوسن پروری ، امیرمحمد متقیان اشاره کنیم.

 

زندگینامه حامد آهنگی و همسرش