تبلیغات بنری
بیوگرافی احمد موسوی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی   بیوگرافی و عکسهای سید احمد موسوی فوتبالیست استقلال با عکس های شخصی و داستان زندگی این بازیکن فوتبال را در سایت خبری واضح نیوز می خوانید   بیوگرافی   سید احمد موسوی (زادهٔ ۱۵ بهمن ۱۳۷۰ - دورود) یک بازیکن فوتبال اهل ایران و عضو باشگاه فوتبال استقلال تهران است.   سید احمد موسوی با 179 سانتی متر قد در پست دفاع راست بازی می کند که از آکادمی استقلال پرورش یافت و تجربه بازی در فولاد و تراکتورسازی تبریز را هم در کارنامه…
بیوگرافی و عکسهای سید احمد موسوی (بازیکن استقلال) و همسرش

بیوگرافی احمد موسوی به همراه داستان زندگی شخصی و عکس های اینستاگرامی

 

بیوگرافی و عکسهای سید احمد موسوی فوتبالیست استقلال با عکس های شخصی و داستان زندگی این بازیکن فوتبال را در سایت خبری واضح نیوز می خوانید

 

بیوگرافی

 

سید احمد موسوی (زادهٔ ۱۵ بهمن ۱۳۷۰ - دورود) یک بازیکن فوتبال اهل ایران و عضو باشگاه فوتبال استقلال تهران است.

 

سید احمد موسوی با 179 سانتی متر قد در پست دفاع راست بازی می کند که از آکادمی استقلال پرورش یافت و تجربه بازی در فولاد و تراکتورسازی تبریز را هم در کارنامه خود دارد


فعالیت ورزشیاز باشگاه‌هایی که در آن بازی کرده‌است می‌توان به باشگاه فوتبال خونه به خونه، باشگاه فوتبال پاس همدان، باشگاه فوتبال راه‌آهن و باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز اشاره کرد.

 

رفاقت با آندو


احمد موسوی با انتشار عکسی با آندرانیک تیموریان در صفحه شخصی خود خبرساز شد و هواداران تراکتور این استوری را به خبر سرخ پوش شدن آندو ربط دادند و بحث داغ شده و برخی‌ها او را دستیار دنیزلی دانسته و برخی نیز او را بازیکنی برای جانشینی اشکان دژاگه دانستند.


خبرنگار مدال در تبریز در این‌باره تماسی با احمد موسوی داشت تا او در ایم مورد توضیح دهد:


تمرینات تیم تعطیل است و من به خاطر اینکه بدن خود را حفظ کنم و بتوانم زودتر مرز آمادگی کامل برسم تمرینات اختصاصی خودم را ادامه می‌دهم و امروز در محلی که تمرین می‌کردیم آقا آندو نیز حضور داشتند و با رفاقتی که با یکدیگر داشتیم یک تایم تمرینی با یکدیگر داشتیم و کمی هم سر تمرین با یکدیگر کل کل کردیم و مسابقه دادیم و در نهایت یک عکس یادگاری گرفتیم و استوری کردم و فکر نمی‌کردم که یک عکس انقدر سر و صدا کند.

موسوی در مورد بمب و دینمایتی که روی عکس گذاشته بود که باعث شد هواداران آن را به بمب نقل و انتقالاتی تشبیه کنند نیز گفت: اصلا فکر نمی‌کردم چنین تعبیری شود و آن شکلک‌ها به خاطر برنده شدنم در یک مسابقه تمرینی با آندو بود که به خاطر کل کلی که داشتیم و شوخی با او بود و دلیل خاصی نداشت.


موسوی که با انتشار این استوری بازتاب عجیبی گرفته بود توضیح داد:چند دقیقه از این استوری نگذشته بود که به یکبار دیدم باران دایرکت و منشن و تگ آغاز شد که برایم عجیب بود و وقتی نشستم تا این دایرکت‌ها را چک کنم متوجه شدم که سو برداشت شده است و در همین حین نیز از باشگاه نیز تماس گرفتند که با این عکس خبرساز شده‌ام و خبر اشتباهی در حال دست به دست شدن است که مجبور شدم این استوری را پاک کنم و این نشان می‌دهد که هواداران تراکتور چقدر آنلاین و تیزبین هستند و همه چیز را به خوبی رصد می‌کنند.


 تمرینات اختصاصی


پر از انگیزه هستیم و می‌خواهیم سال خوبی را برای تراکتور رقم بزنیم و تمرینات خوبی را نیز زیر نظر مصطفی خان داشتیم و فعلا نیز چند روز استراحت داریم ولی من هر روز تمرینات اختصاصی‌ام را ادامه می‌دهم و آقا آندو هم در این تمرینات هستند و البته نه به خاطر من بلکه تایم تمرینی و محل تمرین ما یکی است و آقا آندو آمادگی بدنی خوبی دارد و معتقدم می‌تواند همچنان در لیگ برتر به عنوان یکی از برترین هافبک‌ها بازی کند.

 

 

قرار داد با استقلال تهران

 

سید احمدی موسوی مدافع هافبک 28 ساله روز پنجشنبه 20 شهریور 1399 با عقد قرارداد دو ساله به استقلال تهران پیوست

 

او بعد از قرارداد گفت ؛ رفت و برگشت من به استقلال مثل یک سفر طولانی بود که حالا به خانه برگشتم ، روزهایی که در آکادمی بودم آرزو داشتم روزی در تیم بزرگسالان بازی کنم و الان اینجا هستم ، بنظرم هیچ کجا خانه خود آدم نمی شود

 

 

قدر پیراهن مقدس استقلال را می‌دانم

 

سیداحمد موسوی که بعد از درخشش در تیم گل گهرسیرجان توانست مورد توجه استقلال قرار گیرد، در سفر به دوحه نتوانست تیم را همراهی کند. او البته امیدوار است تیم جدیدش با موفقیت در آسیا حسرت او را بیشتر کند.

 
موسوی که با گلزنی در جدال با پرسپولیس بار دیگر توانسته بود چهره شود، اکنون از بی تابی خود برای حضور در ترکیب استقلال و موفقیت با این تیم خبر می‌دهد: بی‌تاب ترین لحظات زندگی‌ام دردوران فوتبالی را پشت سر می‌گذارم. از لحظه امضای قرارداد تا امروز لحظه به لحظه‌ زندگی شیرین‌تر شده و بخش عمده آنالبته به لطف محبت و انرژی مثبتی بوده که از هواداران گرفته‌ام.مدافع راست پای تازه به خدمت گرفته شده استقلال البته مدعی است که برای کسب نتیجه در این تیم تمام توان خود را به کار خواهد گرفت: قسم می‌خورم از ثانیه به ثانیه حضورم در پیراهن استقلال به بهترین شکل برای جبران این محبت استفاده کنم و تلاش می‌کنم بهترین اتفاقات را در کنار هواداران و هم‌تیمی‌های عزیزم تجربه کنم. امیدوارم این لحظات و ثانیه‌ها هر چه زودتر بگذرند و بتوانم تجربه اولین حضور در پیراهن آبی را پشت سر بگذارم. قول میدهم قدر این پیراهن مقدس را بدانم و با انرژی مثبت و حمایت شما روزهای شیرینی را رقم بزنیم.