1 ​ 2 سیمین رضایی داور | بیوگرافی و عکسهای سیمین رضایی داور المپیک + همسر و زندگی شخصی و اینستاگرام

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

سیمین رضایی داور | بیوگرافی و عکسهای سیمین رضایی داور المپیک + همسر و زندگی شخصی و اینستاگرام

آشنایی با سیمین رضایی داور المپیک,سن قد وزن و اصالت سیمین رضایی داور المپیک,همسر و فرزندان سینین رضایی,بیوگرافی سیمین رضایی داور المپیک,اینستاگرام سیمین رضایی داور المپیک,

سیمین رضایی داور المپیک توکیو 2021سیمین رضایی اولین داور زن ایران در المپیک به توکیو رسید. بیوگرافی سیمین رضایی داور  سیمین رصایی متولد 1364 در تهران است. سیمین رضایی در یک خانواه ورزشی به چشم به جهان گشوده است.  اطلاعاتی از همسر و فرزند سیمین رضایی متاسفانه در دسترس نیست.  سیمین رضایی جدیدا به عنوان داور تنیس روی میز به المپیک 2021 توکیو دعوت شده است.  به گزارش واضح نیوز ؛ سیمین رضایی که به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ دعوت شده است، به توکیو رسید. بازی‌های المپیک تابستانی…

تبلیغات بنری
سیمین رضایی داور المپیک توکیو 2021سیمین رضایی اولین داور زن ایران در المپیک به توکیو رسید. بیوگرافی سیمین رضایی داور  سیمین رصایی متولد 1364 در تهران است. سیمین رضایی در یک خانواه ورزشی به چشم به جهان گشوده است.  اطلاعاتی از همسر و فرزند سیمین رضایی متاسفانه در دسترس نیست.  سیمین رضایی جدیدا به عنوان داور تنیس روی میز به المپیک 2021 توکیو دعوت شده است.  به گزارش واضح نیوز ؛ سیمین رضایی که به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ دعوت شده است، به توکیو رسید. بازی‌های المپیک تابستانی…
سیمین رضایی داور | بیوگرافی و عکسهای سیمین رضایی داور المپیک + همسر و زندگی شخصی و اینستاگرام

سیمین رضایی داور المپیک توکیو 2021سیمین رضایی اولین داور زن ایران در المپیک به توکیو رسید.

بیوگرافی سیمین رضایی داور 

سیمین رصایی متولد 1364 در تهران است. سیمین رضایی در یک خانواه ورزشی به چشم به جهان گشوده است. 

اطلاعاتی از همسر و فرزند سیمین رضایی متاسفانه در دسترس نیست. 

بیوگرافی و عکسهای سیمین رضایی داور المپیک تنیس روی میز

سیمین رضایی جدیدا به عنوان داور تنیس روی میز به المپیک 2021 توکیو دعوت شده است. 

سیمین رضایی

به گزارش واضح نیوز ؛ سیمین رضایی که به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ دعوت شده است، به توکیو رسید.

بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۲۰ به نام رسمی «بازی‌های المپیاد سی و دوم» شناخته می‌شود، مراسمی ورزشی است که به میزبانی شهر توکیو در کشور ژاپن برگزار خواهد شد. پیشتر بازی‌های المپیک تابستانی ۱۹۶۴ نیز در توکیو برگزار شده بود.

عکسها و بیوگرافی سیمین رضایی داور المپیک توکیو تنیس روی میز

این المپیک به دلیل دنیاگیری کروناویروس با پیشنهاد شینزو آبه، نخست‌وزیر ژاپن و موافقت کمیته بین‌المللی المپیک یک سال به تعویق افتاد و در تابستان ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد. این مسابقات از ۲۳ ژوئیه تا ۸ اوت سال ۲۰۲۱ میلادی (۱ مرداد تا ۱۷ مرداد ۱۴۰۰) برگزار خواهد شد. با وجود تغییر زمان برگزاری بازی‌ها نام رسمی این مسابقات کماکان توکیو ۲۰۲۰ باقی خواهد ماند.

سیمین رضایی داور

جزئیات حضور سیمین رضایی در المپیک توکیو 2021

سیمین رضایی داور بین‌المللی ایران که از طرف فدراسیون جهانی تنیس روی میز برای قضاوت دربازی های المپیک دعوت شده، چهارشنبه، ۳۰ تیر به توکیو رسید. 

این داور بین‌المللی ایران حدود سه ساعت قبل وارد فرودگاه توکیو شده و همچنان در حال طی کردن مراحل و مقدماتی است که کشور میزبان برای ورود کاروان‌های ورزشی در نظر گرفته‌اند. 

رضایی اولین و تنها داور زن ایران در بازی‌های المپیک است که با توجه به عملکرد موفقی که در مسابقات بین‌المللی و جهانی داشته، به المپیک دعوت شده است. 

بیوگرافی و عکسهای سیمین رضایی داور المپیک توکیو تنیس روی میز 01

مصاحبه با سیمین رضایی

سیمین رضایی به حضور در المپیک توکیو به عنوان اولین داور زن ایرانی اشاره و بیان کرد: یکی از اهدافم کسب سهمیه المپیک بود و بر این اساس فعالیت‌های بین‌المللی خود را ادامه دادم. مدرک بلوبج تنیس روی میز دارم که لازمه قضاوت در المپیک است و نیاز داشتم تا در فعالیت‌های بین‌المللی بیشتری شرکت کنم تا نظر مثبت مسئولان کمیته داوران و سرداوران فدراسیون جهانی را جلب و یکی از هشت سهمیه المپیک قاره آسیا را دریافت کنم.  

او افزود: با توجه به قضاوت‌های خوبی که سال‌های اخیر در مسابقات قهرمانی جهان، قهرمانی آسیا، بازی‌های آسیایی جاکارتا و تورهای بین‌المللی سطح یک داشتم، کسب سهمیه برایم نزدیک‌تر شد تا اینکه در تیر ماه ۱۳۹۸ سهمیه المپیک توکیو را کسب کردم. متاسفانه به دلیل شیوع کرونا این مسابقه به تعویق افتاد اما به زودی برگزار می‌شود.  

رضایی با بیان اینکه تا به حال داور زن ایرانی در المپیک نداشته‌ایم، ادامه داد: خیلی خوشحالم که به این هدف رسیدم و می‌توانم به جهانیان نشان بدهم که داوران ایرانی چیزی از داوران دیگر کم ندارند. داوران بسیار خوبی در دنیا فعالیت می‌کنند و انتخاب من از بین آنها نشان می‌دهد که ما هم استحاق داریم و می‌توانیم هم سطح با آنها جلو برویم. امیدوارم در طول بازی‌ها هم قضاوت‌های خوبی داشته باشم و به مراحل بالاتر راه پیدا کنم. از طرف دیگر به همکارانم نشان دادم که می‌توانند این راه را دنبال کنند. هرچند سختی‌هایی داریم و برای اعزام به مسابقات باید هزینه‌هایی انجام بدهیم که در شرایط فعلی سخت است اما شدنی است. امیدوارم در آینده هم داوران خوبی در المپیک داشته باشیم.  

سیمین رضایی داور

این داور بین‌المللی ایران در ادامه گفت: با توجه به سابقه حضورم در مسابقات بین‌المللی، هر زمان همکارانم سوالی داشته‌اند با روی باز پاسخ داده‌ام و اکنون هم با حضور در المپیک می‌توانم تجربیاتم را به آنها منتقل کنم. علاوه بر این علاقه مندی آنها را بیشتر کنم تا بدانند امکان ادامه این راه را دارند. همیشه راه برای کسانی که علاقه و هدفی دارند و تلاش می‌کنند به آن برسند، باز است. خوشحال می‌شوم اگر در سال‌های آتی نماینده‌های بیشتری در بازی‌های مختلف داشته باشیم.

او در مورد وضعیت داوران تنیس روی میز ایران گفت: داوران بسیار خوبی در کشور داریم. در سال‌های اخیر هم با حمایت‌های مسئولان فدراسیون به دوره‌های آموزشی داوری و اعزام آنها به مسابقات بین‌المللی توجه بیشتری شده است که به دیده شدن بیشتر داوران ما کمک می‌کند. همچنین باعث می‌شود تعداد افراد علاقه مند بیشتری وارد این رشته شوند.

رضایی در پایان از حمایت‌های فدراسیون تنیس روی میز و کمیته ملی المپیک تشکر کرد.

المپیک توکیو لغو می شود یا نه؟

رسانه‌ها از احتمال لغو بازی‌های المپیک در آستانه شروع این رقابت‌ها خبر دادند.

بازی‌های المپیک به دلیل افزایش تعداد ویروس کرونا در بین ورزشکاران ممکن است در آخرین لحظه لغو شود. توشیرو موتو، رییس کمیته برگزاری گفت که او حواسش به تحولات خواهد بود و از صحبت دقیق درباره برگزاری یا لغو خودداری کرد.

سیمین رضایی داور المپیک توکیو 2021سیمین رضایی

در مجموع ۶۷ نفر از افراد مرتبط با این بازی‌ها قبل از آغاز بازی‌ها در روز جمعه از نظر COVID-۱۹ مثبت شده‌اند.

المپیک امسال به دلیل شیوع موارد Covid در توکیو پشت درهای بسته برگزار می‌شود. در اوایل این ماه توکیو یک وضعیت اضطراری وضع کرد. 

اکنون ساعاتی قبل از آغاز اولین رویداد رسمی موتو تأیید کرده است که المپیک در صورت ادامه ویروس کرونا ممکن است دوباره به تعویق بیفتد.

موتو گفت: ما نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم که با تعداد ویروس‌های کرونا چه اتفاقی خواهد افتاد. بنابراین ما در صورت افزایش موارد بحث را ادامه خواهیم داد. توافق کرده‌ایم که بر اساس وضعیت ویروس کرونا مجدداً مذاکرات پنج جانبه را تشکیل دهیم. در این مرحله، ممکن است موارد ویروس کرونا افزایش یا سقوط کند بنابراین ما به این فکر خواهیم کرد که در صورت ایجاد شرایط بد باید چه کار کنیم.

این در حالی است که رییس بازی‌ها سیکو هاشیموتو اعتراف کرد که او می‌داند چرا ورزشکاران نگران کرونا هستند.

وی گفت: ورزشکارانی که به ژاپن می‌آیند احتمالاً بسیار نگران هستند. من این را می‌فهمم. ما همه کارها را برای جلوگیری از هرگونه شیوع بیماری کرونا انجام می‌دهیم. اگر در نهایت با شیوع بیماری روبه‌رو شویم مطمئن باشید که برنامه‌ای برای پاسخگویی به این شرایط در نظر گرفته‌ایم.