تبلیغات بنری
بیوگرافی و عکس های محبوبه وحدانی رتبه یک کنکور دکتری ۹۹ بیوگرافی و عکس های محبوبه وحدانی رتبه یک کنکور دکتری ۹۹ ,عکس های محبوبه وحدانی، زندگینامه محبوبه وحدانی و اینستاگرام محبوبه وحدانی و سوابق محبوبه وحدانی و سن و شغل محبوبه وحدانی را در این بخش از سایت خبری واضح می‌خوانید.  بیوگرافی محبوبه وحدانی (سن و محل تولد) محبوبه وحدانی متولد ۱۳۷۳ در روستای قلی خراسان شمالی و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کادشناسی ارشد و حالا رتبه یک کنکور سراسری ۹۹ در رشته مشاوره می باشد، او مشاور مدرسه است…
بیوگرافی و عکسهای محبوبه وحدانی رتیه یک کنکور دکتری 99 + زندگینامه و اینستاگرام

بیوگرافی و عکس های محبوبه وحدانی رتبه یک کنکور دکتری ۹۹


بیوگرافی و عکس های محبوبه وحدانی رتبه یک کنکور دکتری ۹۹ ,عکس های محبوبه وحدانی، زندگینامه محبوبه وحدانی و اینستاگرام محبوبه وحدانی و سوابق محبوبه وحدانی و سن و شغل محبوبه وحدانی را در این بخش از سایت خبری واضح می‌خوانید. 


بیوگرافی محبوبه وحدانی (سن و محل تولد) 

محبوبه وحدانی متولد ۱۳۷۳ در روستای قلی خراسان شمالی و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کادشناسی ارشد و حالا رتبه یک کنکور سراسری ۹۹ در رشته مشاوره می باشد، او مشاور مدرسه است و مدت ها در شغل معلمی به هموطنانش خدمت میکند

 

محبوبه وحدانی رتبه یک کنکور یک دکتری ۹۹ کیست؟ 


خانم وحدانی در کنکور سراسری ۹۹ توانست رتبه اول و یکم را در بین دیگر داوطلبان کنکور در رشته مشاوره کسب کند. 


او علاوه بر موفقیت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹، در کنکور کارشناسی نیز رتبه سه رقمی ۱۹۸ و رتبه ۲ را در کارشناسی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی کسب کرده بود.

 

عامل موفقیت و درخشش


تنها عامل موفقیت این دختر جوان اهل روستای قلی خراسان شمالی ، عشق به تحصیل و یادگیری و تلاش و کوشش و توکل به خدا بوده که توانسته او به قله های موفقیت و درخشش برساند.
او عاشق تحصیل و کلاس و درس خواندن است و به گفته خودش من عاشق درس خواندن هستم و وقتی سر کلاس می نشینم عشق میکنم و لذت میبرم

 

بانوی موفق روستازاده ایرانی حالا نامش بر بلندای ایران میدرخشد و باعث فخر و مباهات بانوان کشورمان است که ثابت کرد میتوان در هر شرایطی و هر مکانی و بدون هزینه های میلیونی کلاس های کنکور موفق شد و درخشید.


او عاشق کشاورزی و مردم روستایش هست و تصمیم گرفته بعد از پایان تحصیلات به روستایش برگردد و در پیشرفت و آبادانی آن سهیم باشد‌.


گفتنی است که کنکور امسال متفاوت برگزار شد و با توجه به کرونا، شرایط خاصی در آن حاکم بود . نتایج اولیه کنکور سراسری دکتری ۹۹ در روز اول شهریور منتشر شد که نام این بانوی روستای قلی در آن به عنوان رتبه یک میدرخشید.


شغل محبوبه وحدانی 


خانم وحدانی چند سالی است که به عنوان مشاور مدرسه در مقطع متوسطه خدمت میکند و به این شغل فعالیت دارد و سابقه تدریس نیز دارد.

 


منبع بیوگرافی : مجله اینترنتی حرف تازه