تبلیغات بنری
بازیگر نقش شعله در سریال صفر بیست و یک (021) کیست؟ + بیوگرافی   بازیگر نقش شعله کاملی (همسر جلال سیف) در سریال تلویزیونی صفر بیست و یک «021» کیست؟ + عکس و بیوگرافی / مجموعه تلویزیونی «صفر بیست و یک» نام یک سریال کمدی است که سال 1399 برای شبکه سه سیما تهیه و تولید شده است. کارگردانی این مجموعه را سیامک انصاری و جواد رضویان انجام داده‌اند، همچنین مهدی فرجی نیز در مقام تهیه کننده حضور دارد. نگار عابدی از جمله بازیگران سریال صفر بیست و یک است که در نقش شعله همسر جلال…
بیوگرافی و عکسهای نگار عابدی بازیگر نقش شعله در سریال صفر بیست و یک

بازیگر نقش شعله در سریال صفر بیست و یک (021) کیست؟ + بیوگرافی

 

بازیگر نقش شعله کاملی (همسر جلال سیف) در سریال تلویزیونی صفر بیست و یک «021» کیست؟ + عکس و بیوگرافی / مجموعه تلویزیونی «صفر بیست و یک» نام یک سریال کمدی است که سال 1399 برای شبکه سه سیما تهیه و تولید شده است. کارگردانی این مجموعه را سیامک انصاری و جواد رضویان انجام داده‌اند، همچنین مهدی فرجی نیز در مقام تهیه کننده حضور دارد. نگار عابدی از جمله بازیگران سریال صفر بیست و یک است که در نقش شعله همسر جلال به ایفای نقش پرداخته است. در ادامه بیوگرافی مختصری از نگار عابدی به همراه آثار هنری فیلم ها و سریال های این هنرمند را می‌خوانید.

 

بیوگرافی و عکسهای نگار عابدی بازیگر نقش شعله در سریال صفر بیست و یک

 


بیوگرافی نگار عابدی بازیگر نقش شعله همسر جلال در سریال 021


نگار عابدی زادهٔ ۱۸ بهمن ۱۳۴٩ در اهواز بازیگر ،تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است که در رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری فارغ التحصیل شده است و دانشجوی انصرافی رشته زبان انگلیسی بوده. خانم عابدی در ابتدا در دانشگاه در رشته زبان انگلیسی شروع به تحصیل نمود ولی با دیدن آگهی کلاس بازیگری در یکی از مجلات و ثبت‌ نام در آن کلاس به سمت بازیگری کشیده شد.

 

بیوگرافی و عکسهای نگار عابدی بازیگر نقش شعله در سریال صفر بیست و یک

 

 

سابقه و فعالیت کاری نگار عابدی


فعالیت اصلی وی تئاتر است و در نمایش‌هایی چون «بازگشت به خان نخست» به کارگردانی محمد رضایی‌راد و «آندرانیک» به کارگردانی حمید آذری ایفای نقش نموده است. وی در فیلم‌های کوتاهی چون «هدیه» و «خط مستقیم دایره» بازی کرده است. عابدی فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۸۱ و با فیلم جانا آغاز کرد. نگار عابدی از همسرش هدایت هاشمی جدا شده و به همراه دخترش “اما هاشمی” زندگی می‌کند. صفر بیست و یک از جمله سریال های وی در سال 1399 است که نقش همسر جلال با نام شعله را به ایفای نقش پرداخته است.