تبلیغات بنری
شهروز رامتین، هنرپیشه قدیمی درگذشت   ناصر محمدرضایی با نام هنری شهروز رامتین (متولد ۱۳۲۱ در تهران)، بازیگر سینما و تلویزیون، روز هشتم شهریور در ۷٨ سالگی در سوئد درگذشت.   او در دانشکده هنرهای زیبا در رشته تئاتر تحصیل کرد و از ۲۵ سالگی بازیگری در تئاتر را شروع کرد تا این‌که در ۱۳۴٨ با فیلم «بازی خطرناک» (مهدی رییس‌فیروز) وارد سینما شد.     پس از بازی در چند فیلم از جمله «عروس بیانکا» (شاپور قریب، ۱۳۴۹)، «جمعه شیرین» (بهرام ری‌پور،…
شهروز رامتین | بیوگرافی و عکس های ناصر محمد رضایی (شهروز رامتین) + علت فوت

شهروز رامتین، هنرپیشه قدیمی درگذشت

 

ناصر محمدرضایی با نام هنری شهروز رامتین (متولد ۱۳۲۱ در تهران)، بازیگر سینما و تلویزیون، روز هشتم شهریور در ۷٨ سالگی در سوئد درگذشت.

 

او در دانشکده هنرهای زیبا در رشته تئاتر تحصیل کرد و از ۲۵ سالگی بازیگری در تئاتر را شروع کرد تا این‌که در ۱۳۴٨ با فیلم «بازی خطرناک» (مهدی رییس‌فیروز) وارد سینما شد.

 

شهروز رامتین | بیوگرافی و عکس های ناصر محمد رضایی (شهروز رامتین) + علت فوت

 

پس از بازی در چند فیلم از جمله «عروس بیانکا» (شاپور قریب، ۱۳۴۹)، «جمعه شیرین» (بهرام ری‌پور، ۱۳۴۹)، «جان سخت» (ایرج قادری، ۱۳۵۰)، «سه قاپ» (زکریا هاشمی، ۱۳۵۰)، در سال‌های ۱۳۵۰ تا ۱۳۵۲ در سریال «دلیران تنگستان» (همایون شهنواز) بازی کرد که بیش از همه او را به تماشاگران شناساند.

 

رامتین پس از انقلاب و در سال‌ ۱۳۶۲ در دو فیلم متوالی امیر قویدل یعنی «میرزا کوچک خان» و «سردار جنگل» بازی کرد و «پنجه در خاک» (ایرج قادری، ۱۳۷۶) آخرین فیلمی بود که در آن ظاهر شد. درگذشت او را به بازماندگانش تسلیت می‌گوییم.