تبلیغات بنری
 سعید بابایی در خصوص وضعیت تعطیلی مهدهای کودک به دنبال شیوع کروناویروس افزود: سازمان بهزیستی با بازگشایی کلی مهدهای کودک و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی موافق است، اما باید ستاد ملی کرونا مجوز لازم در این خصوص را صادر کند.  وی با بیان اینکه سازمان بهزیستی کشور ضوابط بازگشایی مهدهای کودک را در قالب گام‌های مختلف آماده کرده است، اظهار کرد: امیدواریم تا با مجوز ستاد ملی کرونا مهدهای کودک بازگشایی شوند و این تلاش‌ها با حفظ و تاکید بر منافع کودکان هرچه زوتر محقق شود. بابایی در…

 سعید بابایی در خصوص وضعیت تعطیلی مهدهای کودک به دنبال شیوع کروناویروس افزود: سازمان بهزیستی با بازگشایی کلی مهدهای کودک و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی موافق است، اما باید ستاد ملی کرونا مجوز لازم در این خصوص را صادر کند.



 وی با بیان اینکه سازمان بهزیستی کشور ضوابط بازگشایی مهدهای کودک را در قالب گام‌های مختلف آماده کرده است، اظهار کرد: امیدواریم تا با مجوز ستاد ملی کرونا مهدهای کودک بازگشایی شوند و این تلاش‌ها با حفظ و تاکید بر منافع کودکان هرچه زوتر محقق شود.


بابایی در پاسخ به سوالی در مورد مشکلات والدینی که هم اکنون در محل کار خود حاضر می‌شوند نیز توضیح داد: وقتی مشاغل گوناگون بخش خصوصی بازگشایی شده و از بسیاری از دورکاری‌های بخش دولتی کاسته شده است و همچنین مشاغل حساسی مانند پرستاران و پزشکان و کادر درمانی در حال حاضر مشغول کارند، باید فضایی امن برای نگهداری فرزندان آنان فراهم شود.