تبلیغات بنری
تیم ملی فوتبال کشورمان قرار است دیدار دوستانه‌ای را با تیم ملی مالی برگزار کند که هماهنگی‌های نهایی برای انجام آن به‌زودی صورت می‌گیرد. به گزارش واضح نیوز؛ پس از مدت‌ها و نزدیک به یک سال که از آخرین اردوی تیم ملی برای دیدار با عراق می‌گذرد و کرونا باعث لغو بازی‌ها و اردوهای تیم ملی شد، تیم ملی فوتبال با برگزاری دو دیدار دوستانه تشکیل اردو خواهد داد.   این اردو در مهر ماه سال جاری برگزار می‌شود و کادر فنی تیم ملی در انتظار پایان لیگ قهرمانان آسیا و بازگشت…
تاریخ دقیق و ساعت بازی دوستانه تیم ملی ایران با مالی و ازبکستان در تاریخ 17 مهر 99

تیم ملی فوتبال کشورمان قرار است دیدار دوستانه‌ای را با تیم ملی مالی برگزار کند که هماهنگی‌های نهایی برای انجام آن به‌زودی صورت می‌گیرد.

به گزارش واضح نیوز؛ پس از مدت‌ها و نزدیک به یک سال که از آخرین اردوی تیم ملی برای دیدار با عراق می‌گذرد و کرونا باعث لغو بازی‌ها و اردوهای تیم ملی شد، تیم ملی فوتبال با برگزاری دو دیدار دوستانه تشکیل اردو خواهد داد.

 

این اردو در مهر ماه سال جاری برگزار می‌شود و کادر فنی تیم ملی در انتظار پایان لیگ قهرمانان آسیا و بازگشت نمایندگان ایران از قطر است. در این اردو تیم ملی یک دیدار دوستانه مقابل ازبکستان انجام خواهد داد که این دیدار 17 مهر ماه در تاشکند برگزار می‌شود. از همین رو تیم ملی فوتبال کشورمان 15 مهر ماه با پرواز اختصاصی و همراه با تیم ملی فوتسال راهی تاشکند خواهد شد تا تیم ملی فوتسال دو کشور نیز دو دیدار دوستانه با یکدیگر برگزار کنند.

 

سپس، تیم ملی فوتبال یک دیدار دوستانه دیگر خواهد داشت که هماهنگی‌های لازم برای انجام آن در حال صورت گرفتن است. این دیدار دوستانه قرار است با تیم ملی مالی برگزار شود که محل برگزاری آن کشور ترکیه خواهد بود.

 

فدراسیون فوتبال هماهنگی‌های برگزاری این دیدار دوستانه را با فدراسیون فوتبال مالی برای تاریخ 21 مهر ماه انجام داده و در حال حاضر هماهنگی‌های نهایی درباره شرایط برگزاری بازی در کشور ترکیه در حال انجام است. سپس برگزاری این بازی به صورت رسمی از سوی فدراسیون اعلام خواهد شد.

 

برای این دیدار نیز، ملی‌پوشان کشورمان پس از برگزاری دیدار با ازبکستان با پرواز اختصاصی از تاشکند به تهران بازمی‌گردند و سپس بلافاصله راهی ترکیه خواهند شد. قرار است در هر دو دیدار، تمام لژیونرهای دعوت شده به اردو، تیم ملی را همراهی کنند. این اولین اردویی است که دراگان اسکوچیچ پس از هشت ماه از انتخابش به‌عنوان سرمربی تیم ملی، برگزار می‌کند.