تبلیغات بنری
تاریخ و زمان برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی ۹۹ و مکان و محل همایش شیرخوارگان ۹۹ با توجه به شیوع کرونا در اولین جمعه ماه محرم و بدون حضور جمعیت پخش تلویزیونی می‌شود. جزئیات کامل را در سایت خبری واضح نیوز خوانید   پخش زنده مراسم شیرخوارگان حسینی ۹۹ به گزارش حرف تازه از خبرگزاری تسنیم: مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: امسال با توجه به معضل جهانی کرونا، مراسم همایش شیرخوارگان در اولین جمعه ماه محرم برای توسل به باب الحوائج حضرت علی اصغر(ع) با شیوه‌ای متفاوت…
تاریخ و زمان برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی 99 + ساعت پخش تلویزیونی

تاریخ و زمان برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی ۹۹ و مکان و محل همایش شیرخوارگان ۹۹ با توجه به شیوع کرونا در اولین جمعه ماه محرم و بدون حضور جمعیت پخش تلویزیونی می‌شود. جزئیات کامل را در سایت خبری واضح نیوز خوانید

 

پخش زنده مراسم شیرخوارگان حسینی ۹۹

به گزارش حرف تازه از خبرگزاری تسنیم: مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: امسال با توجه به معضل جهانی کرونا، مراسم همایش شیرخوارگان در اولین جمعه ماه محرم برای توسل به باب الحوائج حضرت علی اصغر(ع) با شیوه‌ای متفاوت برگزار خواهد شد.

 

تاریخ و زمان برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی 99 -2

 

 

متن کامل اطلاعیه بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم

به محضر گرامی بانوان و مادران سربازان ظهور در اقصی نقاط ایران و جهان

همان‌طور که مستحضرید مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) مستعد برگزاری ۷ هزار همایش شیرخوارگان حسینی در ایران و ۴۵ کشور جهان است. امسال با توجه به معضل جهانی کرونا که شاید برای بشریت و همه ما انسان‌ها یادآوری همراه با تفکر را به همراه داشته باشد، این مراسم با شیوه‌ای متفاوت برگزار خواهد شد.

 

در هجدهمین سال برگزاری همایش جهانی شیرخوارگان حسینی، “این بار در خانه‌هایمان” دست توسل به ضریح گهواره مسیح حسین می‌زنیم و دعا می‌کنیم خداوند به‌خاطر شیرخواره‌ها دنیایمان را از ناامنی نجات دهد.

 

تاریخ و زمان برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی 99 -3

 

تاریخ و ساعت پخش همایش


بنابر اعلام مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) مراسم شیرخوارگان در اولین جمعه محرم، ۳۱ مردادماه ساعت ۱۰ صبح به‌صورت پخش زنده از شبکه‌های سیما و استانی پخش می‌شود.