تبلیغات بنری
پیکر یونس حبیبی - مداح اهل‌بیت(ع) - در زادگاهش، روستای سیمت از توابع سوادکوه، بدون برگزاری هیچ‌گونه مراسمی به خاک سپرده خواهد شد.   به گزارش ایسنا، پیکر یونس حبیبی- جانباز دفاع مقدس و مداح اهل‌بیت(ع) - که بامداد یکشنبه(۷ اردیبهشت) در سن ۵۳ سالگی بر اثر جراحات شیمیایی ناشی از دوران دفاع مقدس به همرزمانش پیوست، صبح فردا، دوشنبه (۸ اردیبهشت‌) بدون برگزاری هیچ‌گونه مراسمی به دلیل شیوع ویروس کرونا، در روستای «سیمت» از توابع سوادکوه که محل زادگاهش است، دفن خواهد…

پیکر یونس حبیبی - مداح اهل‌بیت(ع) - در زادگاهش، روستای سیمت از توابع سوادکوه، بدون برگزاری هیچ‌گونه مراسمی به خاک سپرده خواهد شد.

 

به گزارش ایسنا، پیکر یونس حبیبی- جانباز دفاع مقدس و مداح اهل‌بیت(ع) - که بامداد یکشنبه(۷ اردیبهشت) در سن ۵۳ سالگی بر اثر جراحات شیمیایی ناشی از دوران دفاع مقدس به همرزمانش پیوست، صبح فردا، دوشنبه (۸ اردیبهشت‌) بدون برگزاری هیچ‌گونه مراسمی به دلیل شیوع ویروس کرونا، در روستای «سیمت» از توابع سوادکوه که محل زادگاهش است، دفن خواهد شد.

 

بر اساس این گزارش، این مداح اهل‌بیت(ع) در حدود یک‌سال پیش به کما رفته بود و چندی پیش هوشیاری نسبی پیدا کرد اما مجدداً چند روز پیش به‌دلیل مشکلات تنفسی به کما رفت و بامداد امروز به شهادت رسید. این مداح با نوحه «یا ابا عبدالله الحسین(ع)» شهرت یافته بود.