تبلیغات بنری
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور گفت: ۴۹هزار و ۹۳۳ نفر از مبتلایان به کرونا بهبود یافتند؛ مجموع جانباختگان این بیماری در کشور به ۴۷۷۷ مورد رسید. دکتر کیانوش جهانپور درباره آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا اظهار کرد: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، 1512 نفر بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند و کل مبتلایان به این بیماری در کل کشور به 76 هزار و 389 نفر رسید.   سخنگوی وزارت بهداشت افزود: متأسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 94…
تازه ترین آمار کرونا در ایران (مجموع تعداد مبتلایان، جانباختگان و بهبودیافتگان) 28 فروردین

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور گفت: ۴۹هزار و ۹۳۳ نفر از مبتلایان به کرونا بهبود یافتند؛ مجموع جانباختگان این بیماری در کشور به ۴۷۷۷ مورد رسید.

دکتر کیانوش جهانپور درباره آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا اظهار کرد: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، 1512 نفر بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند و کل مبتلایان به این بیماری در کل کشور به 76 هزار و 389 نفر رسید.

 

سخنگوی وزارت بهداشت افزود: متأسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 94 نفر از مبتلایان جدید کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری در کشور به 4777 مورد رسید؛ همچنین بین بیمارانی که بستری هستند 3643 نفر از بیماران حال نامساعدتر و ابتلای شدیدتری به بیماری دارند.

 

جهانپور تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون 49 هزار و 933 نفر از بیماران قطعی بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

 

گفتنی است تاکنون 299 هزار و 204 آزمایش تشخیص کووید19 در 96 آزمایشگاه کشور انجام شده است.

 

نمودار موارد فوت‌شده بر اثر کرونا در کشور مطابق تصویر زیر است.