تبلیغات بنری
تصاویر جدید از ایرینا شایک و دختر ۳ ساله او و بردلی کوپر در نیویورک + بیوگرافی   آیرینا والریِونا شیخ‌الاسلامووا مشهور به آیرینا شِیک (متولد ۶ ژانویه ۱۹۸۶ در یمانژلینسک، شوروی) یک مدل و بازیگر اهل روسیه است.   او از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ در Sports Illustrated Swimsuit Issue حضور داشت. او در سال ۲۰۱۱ بر روی جلد این مجله ظاهر شد.   آیرینا شِیک در یمانژلینسک روسیه، به دنیا آمد. پدر او از ترکان باشقیر و مادرش روس بوده‌است. به گفته خودش غیرطبیعی به نظر می‌رسد و این خصیصه از پدرش…
تصاویر جدید از ایرینا شایک و دختر ۳ ساله او و بردلی کوپر در نیویورک + بیوگرافی

تصاویر جدید از ایرینا شایک و دختر ۳ ساله او و بردلی کوپر در نیویورک + بیوگرافی

 

آیرینا والریِونا شیخ‌الاسلامووا مشهور به آیرینا شِیک (متولد ۶ ژانویه ۱۹۸۶ در یمانژلینسک، شوروی) یک مدل و بازیگر اهل روسیه است.

 

او از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ در Sports Illustrated Swimsuit Issue حضور داشت. او در سال ۲۰۱۱ بر روی جلد این مجله ظاهر شد.

 

آیرینا شِیک در یمانژلینسک روسیه، به دنیا آمد. پدر او از ترکان باشقیر و مادرش روس بوده‌است. به گفته خودش غیرطبیعی به نظر می‌رسد و این خصیصه از پدرش به او به ارث رسیده‌است، مردم اغلب فکر می‌کنند که او اهل آمریکای جنوبی است. آیرینا می‌گوید: «پدرم نسبت به مردم روسیه چهره‌ای تیره دارد چون او یک باشقیر بود، گاهی اوقات تاتارها هم می‌توانند شبیه برزیلی‌ها باشند .» شِیک می‌گوید: من چشم روشن را از مادرم به ارث بردم. مادرم یک پیانیست بود که موسیقی درس می‌داد او در باشقیر معلم بچه‌ها بود و پدرم در معدن زغال سنگ کار می‌کرد.

 

آیرینا شِیک,بیوگرافی و تصاویر آیرینا شِیک,آیرینا شِیک کیست؟,عکسهای دختر آیرینا شِیک,

 

ایرینا یک برادر و یک خواهر به نام تاتیانا دارد که هر دو از او بزرگتر هستند. وی در سن ۶ سالگی شروع به نواختن پیانو کرد. در سن ۹ سالگی وارد مدرسهٔ موسیقی شد و به مدت ۷ سال در آنجا تحصیل کرد، و در حالیکه در نواختن پیانو و آواز دارای تجربیات زیادی شده بود، همچنان از مادرش می‌خواست که به او موسیقی آموزش بدهد.[۵] هنگامی که او ۱۴ سال داشت پدرش از عوارض ناشی از سینه پهلو فوت کرد، و خانواده با پول کمی تنها ماندند. پس از آن، مادر آیرینا مجبور شد برای داشتن درآمد کافی و تأمین هزینه‌ها، دو جا مشغول به کار شود.

 

تصاویر جدید از ایرینا شایک و دختر ۳ ساله او و بردلی کوپر در نیویورک
بعد از این که آیرینا دوره دبیرستان را تمام کرد، به عنوان بازاریاب شروع به کار کرد؛ ولی این کار، مقطعی بود، و ایرینا به زودی از ادامه دادن شغل بازاریابی منصرف شد. پس از آن، به همراه خواهر بزرگش به مدرسه زیبایی رفتند. زمانی که وارد آنجا شد، یک فرد که از طرف کمپانیِ محلیِ مدلینگ در آنجا حضور داشت، او را پسندید. ان شخص که "دوشیزه چلیابینسک ۲۰۰۴" بود، از طرف شرکت از وی برای حضور در مسابقه زیبایی دعوت کرد

 

تصاویر جدید از ایرینا شایک و دختر ۳ ساله او و بردلی کوپر در نیویورک