تبلیغات بنری
شهر طرابلس به مرکز اعتراضات مردمی تبدیل شده است. در پی مرگ یکی از معترضان، رویارویی با نیروهای انتظامی به خشونت گرایید. معترضان در دومین روز تظاهرات خود بانک‌ها و مراکز دولتی در مرکز شهر طرابلس را به آتش کشیدند. اثری از آرامش در لبنان به چشم نمی‌خورد. به‌رغم منع تردد در کشور که از ماه مارس و در ارتباط با شیوع بیماری کرونا وضع شده است، مردم لبنان در اعتراض به فساد مالی و بحران اقتصادی به خیابان‌ها آمده‌اند.   خبرگزاری فرانسه با انتشار گزارشی از بیروت خبر از دومین روز…
تظاهرات ضد دولتی در شهر طرابلس لبنان به خشونت کشیده شد + عکس

شهر طرابلس به مرکز اعتراضات مردمی تبدیل شده است. در پی مرگ یکی از معترضان، رویارویی با نیروهای انتظامی به خشونت گرایید. معترضان در دومین روز تظاهرات خود بانک‌ها و مراکز دولتی در مرکز شهر طرابلس را به آتش کشیدند.

اثری از آرامش در لبنان به چشم نمی‌خورد. به‌رغم منع تردد در کشور که از ماه مارس و در ارتباط با شیوع بیماری کرونا وضع شده است، مردم لبنان در اعتراض به فساد مالی و بحران اقتصادی به خیابان‌ها آمده‌اند.

 

خبرگزاری فرانسه با انتشار گزارشی از بیروت خبر از دومین روز اعتراضات گسترده مردم در شهر طرابلس داده است. روز سه‌شنبه نهم اردیبهشت (۲۸ آوریل) لبنان بار دیگر شاهد تظاهرات مردم علیه بحران اقتصادی فراگیر در این کشور بود.

 

کشته شدن یک جوان ۲۶ ساله در جریان تظاهرات روز دوشنبه ۲۷ آوریل در طرابلس باعث شد که اعتراضات مردم این شهر به خشونت کشیده شود.

 

پلیس لبنان نسبت به کشته شدن این جوان ابراز تاسف کرده و اعلام کرده است که پرونده این موضوع با جدیت دنبال خواهد شد.