تبلیغات بنری
به گزارش رسانه‌های چین به نقل از می فنگ، سخنگوی کمیسیون بهداشت ملی این کشور تمامی بیماران مبتلا به ویروس کووید-19 در شهر ووهان، مرکز ایالت هوبئی از بیمارستان ترخیص شدند.   فنگ در این رابطه گفته است: به لطف پزشکان و کادر درمانی که از نقاط مختلف چین به منظور درمان بیماران به ووهان آمدند، دیگر کسی به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری نیست.   امروز کمیسیون بهداشت ملی چین اعلام کرد که طی یک روز اخیر در مجموع 11 مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شده که 5 نفر از آنها از خارج به این کشور…
تمامی بیماران کرونایی در ووهان ترخیص شدند

به گزارش رسانه‌های چین به نقل از می فنگ، سخنگوی کمیسیون بهداشت ملی این کشور تمامی بیماران مبتلا به ویروس کووید-19 در شهر ووهان، مرکز ایالت هوبئی از بیمارستان ترخیص شدند.

 

فنگ در این رابطه گفته است: به لطف پزشکان و کادر درمانی که از نقاط مختلف چین به منظور درمان بیماران به ووهان آمدند، دیگر کسی به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری نیست.

 

امروز کمیسیون بهداشت ملی چین اعلام کرد که طی یک روز اخیر در مجموع 11 مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شده که 5 نفر از آنها از خارج به این کشور آمده‌اند و هیچ مورد فوتی نیز ثبت نشده است.

 

گفتنی است در سرزمین اصلی چین 82 هزار و 827 نفر به کرونا مبتلا شده و آمار قربانیان کووید-19 در سراسر این کشور به 4 هزار و 632 نفر رسیده است