تبلیغات بنری
عکسی از گردهمایی اعتراضی جوانان مبارز سودانی جایزه بهترین عکس سال را از آن خود ساخت. جوانان سودانی در جنبش اعتراضی سال گذشته این کشور آفریقایی دلیری و آگاهی بالایی از خود نشان دادند. عکسی از یاسویوشی چیبا، عکاس خبرگزاری فرانسه، جایزه بهترین عکس خبری سال ورلد پرس فوتو را برنده شد. عکس جوانی سودانی را در در حال شعرخوانی در تظاهرات اعتراضی سال گذشته علیه دیکتاتور پیشین این کشور نشان می‌دهد. سیمای پرالتهاب جوان در حلقه سایر جوانان، تنها با برق نور تلفن‌های همراه روشن شده است.   …
جایزه بهترین عکس سال؛ جوانان سودان در پیکار برای آزادی

عکسی از گردهمایی اعتراضی جوانان مبارز سودانی جایزه بهترین عکس سال را از آن خود ساخت. جوانان سودانی در جنبش اعتراضی سال گذشته این کشور آفریقایی دلیری و آگاهی بالایی از خود نشان دادند.

عکسی از یاسویوشی چیبا، عکاس خبرگزاری فرانسه، جایزه بهترین عکس خبری سال ورلد پرس فوتو را برنده شد. عکس جوانی سودانی را در در حال شعرخوانی در تظاهرات اعتراضی سال گذشته علیه دیکتاتور پیشین این کشور نشان می‌دهد. سیمای پرالتهاب جوان در حلقه سایر جوانان، تنها با برق نور تلفن‌های همراه روشن شده است. 

 

جوانان سودانی در جنبش اعتراضی سال گذشته این کشور آفریقایی دلیری و آگاهی بالایی از خود نشان دادند. عکس روز ۱۹ ژوئن سال پارسال در خرطوم، پایتخت سودان، برداشته شده است.

 

جایزه معتبر جهان عکاسیورلد پرس فوتو (World Press Photo) روز پنجشنبه (۱۶ آوریل) در آمستردام، به خاطر بحران کرونا به صورت آنلاین به عکاس ژاپنی خبرگزاری فرانسه اعطا شد.

 

به نظر هیئت داوران مسابقه بهترین عکس جهان، عکس قدرت جوانان و نیروی هنر را نشان می‌دهد و دارای "کیفیتی شاعرانه" است.

برچسب ها : , , ,