تبلیغات بنری
به گزارش سایت خبری واضح نیوز به نقل از تسنیم؛ دکتر کیانوش جهانپور درباره آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا اظهار کرد: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، 1383 نفر بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شدند که حدود سه چهارم این موارد، موارد سرپایی است و کل مبتلایان به این بیماری در کل کشور به 107 هزار و 603 نفر رسید.وی ادامه داد: به جز استان خوزستان در سایر استان ها شاهد ثبات روند بیماری هستیم. در استان تهران و خوزستان وضعیت بغرنجی را شاهد هستیم و  اگرچه با ثبات روبه‌رو…
جدیدترین آمار مبتلایان و فوتی های کرونا در ایران - دوشنبه 22 اردیبهشت 99

به گزارش سایت خبری واضح نیوز به نقل از تسنیم؛ دکتر کیانوش جهانپور درباره آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا اظهار کرد: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، 1383 نفر بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شدند که حدود سه چهارم این موارد، موارد سرپایی است و کل مبتلایان به این بیماری در کل کشور به 107 هزار و 603 نفر رسید.

وی ادامه داد: به جز استان خوزستان در سایر استان ها شاهد ثبات روند بیماری هستیم. در استان تهران و خوزستان وضعیت بغرنجی را شاهد هستیم و  اگرچه با ثبات روبه‌رو هستیم اما به هیچ وجه، وضعیت عادی تلقی نمی‌شود.

سخنگوی وزارت بهداشت افزود: متأسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 51 نفر از مبتلایان جدید کووید 19 جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری در کشور به 6640 مورد رسید؛ همچنین بین بیمارانی که بستری هستند 2675 نفر از بیماران حال نامساعدتری دارند و تحت مراقبت قرار دارند.

جهانپور تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون 86 هزار و 143 نفر از بیماران قطعی بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

گفتنی است تا کنون 586 هزار و699 آزمایش تشخیص کووید19 در کشور انجام شده است.